MALA VALMISTAMISE TÖÖTUBA (UUS GRUPP) uute energiate ja maailma loomiseks koos Kaia-Liisa Reinutiga

Algab: 22.08.2021, kell 10:00

Asukoht: Kristallikeskuses, Niine 9, Tallinn

MALA VALMISTAMISE TÖÖTUBA uute energiate ja maailma loomiseks koos Kaia-Liisa Reinutiga

Tule sõlmi malasse oma soovid, unistused ja taotlused!

See töötuba keskendub uuele energiaportaalile mis on avatud 26.maist – 10.juunini ja võimaldab veelgi tõhusamalt manifesteerida oma tulevikku ja uue maailma loomist Sinu elus. See on protsess, mis võib muuta Sinu elu!

Mala, ehk teiste sõnadega palvehelmed, on kasutuses olnud tuhandeid aastaid. Neid on kasutatud abivahendina oma palvete/taotluste/soovide lugemisel ja väestamisel erinevates traditsioonides. Tänapäeval kasutatakse malasid ka väeka ja kauni ehtena, mis sobib kandmiseks nii naistele, meestele kui lastele.

Budistlikus traditsioonis kasutatakse peamiselt 108 palvehelmega malasid, kuid soovi korral võib kasutada ka 54 või 27 pärlit (viimast pärlite arvuga malasid kasutatakse küll pigem tänapäeval käe ümber kandmiseks või autos kasutatavates kaitsemalades).

Mala valmistamise protsess on alati nagu pikk meditatsioon, mis nõuab pühendumist ja kohalolu ning seekord salvestame igasse mala pärli vahele sõlmitud sõlme oma  suurima unistuse, soovi, taotluse või palve. Selle protsessi tulemusel valmib väekas ehe, mis aitab sinu unistustel teoks saada.

Nagu alati, kasutatakse Kristallikeskuses vaid looduslikke kristalle ning nendest valmistatud teraapia abivahendeid ning pärleid, milles on säilinud ka tervendavad omadused. Nii on ka meie maladesse minevad pärlid vaid looduslikud, inimese poolt kiiritamata, kuumutamata ning värvimata.

Töötoa hind on 15 EUR + km 20 %, lisaks mala materjali maksumus (sõltub valitud kristallidest ja vahedetailidest). Vajalik on eelregistreerumine läbi kõrvaloleva registreerimisvormi.

Registreerumise korral hiljem kui 24 h enne töötoa algust, palume saata lisaks veel SMSi teel numbrile 5247227 (kirjuta oma osalemisesoov, osaleja(te) täisnimi, telefon ja meiliaadress)

Võimalus on kasutada oma malas ka Bali hõbedast vahedetaile, mis muudavad selle mala eriti väekaks – hõbe võimandeb kordades kristallide väge.

Töötuba juhendab Kaia-Liisa Reinut.

Registreeri kursusele

Algab: 22.08.2021, kell 10:00
Lõpeb: 22.08.2021, kell 15:00
Asukoht: Kristallikeskuses, Niine 9, Tallinn