KAIA-LIISA REINUT

Olen terve oma elu teadnud, et iga asi on millegiks vajalik. Samuti olen lapsest saadik teadnud ja tundnud seda, et iga inimene on oma põhiolemuselt hea ning väärib armastust, olgu ta teod millised iganes. Kust väikeses lapses selline teadmine ja kindlus tuleb, sellest arusaamiseni olen jõudnud alles nüüd – täiskasvanuna, olles eelnevalt läbinud pika ja keerulise tee, muutudes, õppides ning otsides – eelkõige õppides tundma iseennast ning maailma enda sees. Tänu enesetundmisele olen õppinud paremini mõistma ka teisi inimesi ning ümbritsevat maailma.

Olen väga õnnelik ja tänulik, sest Elu on andnud mulle suurepärase võimaluse kogeda väga erinevaid tegevusi:
Lõpetasin Tallinna Tehnikaülikooli küll ehitusinsenerina, kuid viimased 17 aastat enne kannapööret õppisin ja töötasin hoopis turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes ning juhtisin ka meediaagentuuri.

Aastatega süvenes aga minus kindel teadmine, et mul on siin maailmas antud kogeda ka midagi muud peale ärimaailma välise sära. Selle sisemise häälega hakkasin otsima ka oma elueesmärki.

Üha tihedamini paelusid mind loovad tegevused – fotograafia, joonistamine ning erinevate asjade meisterdamine.

Jätkasin otsinguid ning viimased 10 aastat enne elumuutust tegelesin pidevalt ka vaimsete teemadega:

õppisin Feng Shuid, geobioloogiat, pendliõpetust, klassikalist massaaži (M.I Massaažikoolis), Reikit (I,II aste ning lisaks ka III Meister-õpetaja aste), kristalliteraapiat (Indias), Tiibeti Laulvate Kausside teraapiat (Indias), Elektromagnetvälja Tasakaalustamise Tehnikat e. EMF-i (I – IV faas), Acess BARS’i, kinesioloogiat ning energeetilist psühholoogiat ning lugesin pidevalt vaimset kirjandust, osalesin erinevatel koolitustel ning kursustel ning püüdsin oma teadmisi ellu rakendada just läbi oma isikliku vaimse kogemuse. Hetkel on käimas gemmoloogia-õpingud USA-s Rahvusvahelises Gemmoloogiakoolis, ning peale lõpetamist saab minust lisaks kõigele muule diplomeeritud gemmoloog (Gemmoloogia on mineraloogia haru ning tegeleb vääriskivide ja poolvääriskividega e. kristallidega just teaduslikust vaatenurgast). Alates novembrist 2012 olen esimesena Eestis (ja siiani ainsana) rahvusvahelist litsentsi omav tervendaja Eestis (ingl. k. HEALER)

Pärast pikki otsinguid jõudsin ka teadmiseni, et nii minu kui kõikide  inimeste elu esmane eesmärk on teha neid asju, mis mind õnnelikuks teeb ning panna see tööle ükskõik mil viisil kogu inimkonna hüvanguks.
Mind teevad õnnelikuks kristallid ja teiste aitamine.

Reiki, Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki  juures võlubki mind just see aitamise ja andmise pool, mis saab eksisteerida vaid koos isetu armastuse ning piiritu tänutundega, mida teiste aitamine minus tekitab. Soovin kogu südamest jagada oma teadmisi kõigiga, kes seda vajavad ja soovivad.

Just sellepärast olen ka ellu kutsunud nii Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS www.universus.eeprofessionaalse kristallide, mineraalide ning poolväärsikivide e-poe ja hulgimüügifirma Kristallikeskus.ee, kui ka kokku 14 x toimunud enesearengu ja loodusteraapiate messi SISEMISE TARKUSE PÄEVAD, mis alates 2015 aastast on antud edasi juba nooremale ja väekamale põlvkonnale läbi viia ning toimub edasi nime all SISEMISE TARKUSE FESTIVAL www.sisemisetarkusefestival.ee

Mõned aastad tagasi avastasin ka minu enda nimes peituva tohutu väe, mis väljendub tänasel päeval järgmises mantras:

Ma olen KAitstud Inglite poolt Alatiseks ja LIIgun Saladuste Avastusretkel Rikkana Enda ja INimeste Unistuste Täitjana.

Ja nii see on.

Armastusega,
Kaia-Liisa

tel.5247227 (T-R 10.00-12.00), kaialiisa@universus.ee
www.universus.ee

Kaia-Liisa Reinutiga ja tema maaiolmanägemusega saad lähemalt tuttavaks, kui kuulad seda Raadio 2 saadet “Hallo, Kosmos!”:

https://r2.err.ee/669205/hallo-kosmos-kaia-liisa-reinut

 

 

KALMER KASE

Kalmer KaseOlen sündinud Põlvamaal 1961 aastal. Olen lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi ning Eesti Kunstiakadeemia restaureerimise ja muinsuskaitse põhikursuse.

Mul on kaks täiskasvanut poega ja olen enda arvates  hästi õppinud „Eluülikoolis”

Niinimetatud kannapööre toimus 2003 aastal mil hakkasin tegelema Feng Shui-ga. Muutusid huvid ja muutus suhtlusring ning nii jõudsin 2004 aastal Ajurveda teadmisteni ja Vedadeni.

Alates 2005 aastast hakkasin huvi tundma „Global Realantionship Centers”  toimuvate Bill Lidreri koolituste vastu (Adleri koolkond)

Järgnevalt toodud koolituste läbimine võimaldas mul minna õppima Sankt- Peterburi „Global Relationship Centers” 2006 aastal, kus õpingud toimusid vene keeles.

Minu poolt läbitud koolituste loetelu:

Tunne ennast ja lähedasi enda ümber, Rahaline vabadus, Üksindusest armastuseni, Armastus ja enese vastuvõtmine, Mees ja naine, Oskus olla liider, Otsuse tegemise salapära, Otsused mis viivad sihini, Laste käitumise kasvatamine, Eduni viiv suhtlemine

Sankt-Peterburis omandatud teadmiste alusel töötan praegu kolmepäevaste treening-kursuste treenerina. Kursused toimuvad vene keeles, kuid lähemal ajal on kavas jõuda ka eestikeelsete kursusteni.

Samal ajal läksin õppima Riia „Jauno Psihologiju Centrs” Perede süsteemseid paigutusi Bert Hellingeri psühhoteraapilise meetodi alusel ning praegusel ajal tegutsen aktiivselt selles vallas. Viin läbi koolitusi ja treeninguid Hellingeri meetodi alusel ja avaldan artikleid B. Hellingeri meetodi kohta erinevates ajakirjades.

Õpingud Riias viisid õpinguteni Kiievis. Aastal 2008 alustasin õpinguid „Institut Psihlogii imeni G.C. Kostjuka”, kus õppisin „Asutuste ja organisatsioonide süsteemseid lahendusi” B. Hellingeri meetodi alusel ning praegusel ajal praktiseerin süsteemsete lahenduste konsultandina.

Õpingud eelpooltoodud instituutides on aluseks Saksamaal „Wiesloch Institut für systemische Lösungen” väljastatud sertifikaadile 17-O. See sertifikaat on Bert Hellingeri meetodil töötamise aluseks.

Omandatud teadmiste alusel hakkasin kirjutama ja koostama oma armastusteemalist kursust.

Kursus-treening „Kuidas leida ja hoida Armastust” on  kogum minu poolt omandatud armastusteemalistest teadmistest, mis edastab kõige paremini seda informatsiooni mida olen õppinud.

Olen veendunut, et armastust ja hingetasandit käsitlevaid teadmisi peaks õpetama juba koolides, sest need teadmised on vajalikud täisväärtuslikemate sammude astumisel oma eluteel. Lähimineviku keerulised ajad on lõhkunud palju peresuhteid, Elu põhiväärtused on hakanud ununema. Kõik oma eluks vajaliku saame me aga lapsepõlvekodust ja koolist kaasa.

Kui aga emal ja isal pole Elus kõik nii läinud kui nad soovisid, siis peaks sellel lapsel, kes soovib elada natuke täisväärtuslikumat elu kui tema vanemad on elanud, olema võimalus saada armastust ja hingeelu käsitlevaid teadmisi koolist.

Pean hingeelu ja armastusteemat käsitlevate teadmiste edastamist  väga oluliseks ja soovin anda endast parima, et need teadmised jõuaksid kõigi nendeni, kes seda vajavad.

Kõike head soovides,
Kalmer Kase

www.armastusruum.ee

 

SIRJE PRINTS

Sirje Kalve Tee energeetika-ja meridiaanimaailma algas 1982.aastal Moskva Traumatoloogia Instituudis, kui viibisin seal patsiendina ravil.

Tee on olnud pikk ja käänuline, läbides ka eraõppe Indias guru Daku õpilasena keskendumiskunsti ja Ayurveda alal, Krautmanni Massaaži-ja Terviseakadeemia ning M.I. Massaažikooli erinevaid täienduskursused.

Massööriametisse sulandusin  2003.aastal ja  2014 märtsist olen massöör  “Massaažiabi OÜ-s”

tel: 58 00 70 28 ja meiliaadress kalvesirje1@gmail.com