Internetiseminar “SATANISTLIKU VALITSEMISE LÕPP”

Internetiseminar “SATANISTLIKU VALITSEMISE LÕPP”

Uus hariv ja silmiavav seminar kõigile. 

Viimase paari kuuga – täpsemalt alates 20.jaanuarist 2025, mil President Trump sai USAs taas presidendiks, on maailm muutumas.

Eriti on seda näha 3 piirkonnas toimunud sündmustena, mis on otseseks vihjeks, mis toimub ja on toimunud – nendeks on sündmused, mis on aset leidnud Washington DCs, London Citys ja Vatikanis. Kes veel ei tea: Washington – sõjaline keskus, London City – finantskeskus, Vatikan – religioosne keskus. Muudatused on toimunud kõigis neist.

Mis on üldse Vatikanil, Londonil ja Washingtonil ühist, küsite?

Neil kõigil on oma piirkond ja seadused, mis on täiesti eraldi linnadest ja riikidest, kus nad paiknevad. Teisisõnu, nad on vabad selle riigi ja linna seadustest ja tavadest, kus nad asuvad.

Neis kõigis on palju korrumpeerunud, võimsaid ja kulissidetaguseid inimrühmitusi.

Nad kõik on oma võimu kurjuseks kasutanud, täiesti teadlikult ja sihipäraselt.

Nüüd aga seisame silmitsi küsimusega, kas oleme valmis tõe- ja leppimisprotsessi kaudu KM-i kuritegusid andestama ja unustama või tahame sõjakuritegude kohtuprotsessi. Selle peab otsustama sõjavägi, sest kellelgi teisel pole võimu neid kõrgetasemelisi kurjategijaid eemaldada. Ükskõik kuidas, satanistid ehk Kazaari maffia (KM) on kaotanud kontrolli finantssüsteemi üle ja nende päevad võimul on lõppemas.

Seega – kohtumiseni üli-põnevas seminaris, kus sellest kõigest lähemalt räägime.

NB!

Ja enne kui Sa seminarile registreerud – täna ennast selle eest, et oled valmis oma teadvust laiendama ning vaatama asju laiemast vaatenurgast, kui seda meile tavakanalite kaudu on peale surutud 🙂

 

SEMINARI LINK SAADETAKSE  T 06.05.2025 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 06.05. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeval hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR

Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed (KUI OLED SEDA JUBA 1 KORRA TEINUD, SIIS ÄRA PALUN TEIST KORDA OMA ANDMEID SISESTA) ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. jää ootama minu e-maili . Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates T 06.05.2025 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Näeme juba seminaril !

Registreeri kursusele