Siit leiad SISEMISE TARKUSE KOOLI Baaskursustel õppinud inimeste kogemusi ja tagasisidet kooli kohta:

 

Maarja (Pärnust):

“Raske on lühikese ülevaatena kokku võtta seda, kuidas see elukogemus SISEMISE TARKUSE KOOLIS mulle mõjunud on. 

Mul on noorest east olnud tunne, et elus on midagi enamat, kui me tegelikult näeme-teame. Varem ma Sisemise Tarkuse Koolist ei teadnud, aga minu õnneks leidsin oma tee selleni, olles püüdnud leida midagi, mis mind tõsiselt huvitaks.

Baaskursuste kohta lugedes tundsin kohe, et see on see, mida ma otsinud olen. Reaalsus oli veelgi parem – esimesel koolipäeval valdas mind korraga suur tänutunne, aga samas ka kerge šokk – ainus mõte tol hetkel oli: “Maarja… millest kõigest oleksid sa võinud nii lihtsalt ilma jääda, kui sa poleks teinud sellist eluvalikut?!”

Oli tunne nagu oleksin päriselt koju jõudnud  – oli tunne, et olen õiges kohas ja teen õiget asja. See positiivne laeng, mida kogesin seal viibides ja olles nende inimeste keskel, kes on samal teel, jättis iga kord mu sisse nii hea ja elava tunde!

SISEMISE TARKUSE KOOL tiris mul nö kardinad eest! Õppisin Elu nägema läbi filtrite. Hakkasin teadlikult suhtuma Ellu ja iseendasse!

Kõige suurem ja julgem muutus on olnud minu jaoks see, et ma olen õppinud Elu täielikult usaldama ning ka iseendaast märkama ja armastama! Minu jaoks on need elus kõige aluseks!

Loomulikult tänan ma südamest Sisemise Tarkuse Kooli ja Kaia-Liisat, sellise võimaluse eest!”

 

Anu (Tudulinnast):

“Avastasin Sisemise Tarkuse Kooli Facebookist paar aastat tagasi, kuid tema asukoht Tallinnas oli mulle päris suureks takistuseks. Ju siis pidin veel “küpsema”.  Möödunud sügisel olin selleks juba valmis.

Koolis avanes minu jaoks meeletult suur maailm, mis oli nii-nii huvitav, nii avardav ja uus.

Ma tean, et Baaskursused on alles väga väike samm minu enesearengu teel, aga ma olen siiralt tänulik, et see samm on tehtud just koos Sisemise Tarkuse Kooliga… ja nüüd saab minna ainult paremaks:)

Ma väga loodan, et kohtume veel!!”

 

Piia (Pärnust):

“Tänu Sisemise Tarkuse Koolile leidsin endas sisemist jõudu ja väge avada oma teraapiakabinet, kuhu inimesed saavad tulla abi saama.

Leidsin taas armastuse energia, läbi imelise armusise, mille olin unustanud paljude eluraskuste pärast ja tänu Reiki teistkordsele pühitsusele suutsin oma tervise korda saada võttes kaalust alla koguni 8 kg.

Samuti sain tutvuda uute vaimsete teemadega, mida polnud enne kuulnud ja nüüd saan vajaduse korral end nendel aladel veelgi täiendada.

Ja muidugi tutvusin toretate inimestega, kes samuti otsivad ennast ja soovivad nii end kui maailma paremaks muuta teisi aidates.

Selline kool on väga vajalik ja tore, nii et soovitan seda kõigile, kes  soovivad endas leida oma sisemist väge ja soovi olla Universumi tööriist teisi inimesi aidates.”

 

Katrin (Tartust):

“Mina olin väga positiivselt üllatunud, mida kõike ma sellest koolist sain ja mida see minu (ja tänu sellele ka minu lähedaste) elus muutis.

Alguses olin ma pisut skeptiline ega osanud midagi oodata, kuna ma polnud varem õieti selliste teemadega kokku puutunud. Niipea kui õppetöö algas, olin justkui lummatud ning ootasin igat kooli nädalavahetust põnevusega, et mida uut ja huvitavat ma seekord teada saan.

Minu arusaam maailmast ja iseendast muutus täelikult ning praegu võin tänutundega öelda, et mul on oluliselt lihtsam elada kui varem, sest nüüd võtan ma kõike elus kergemalt ning oskan kasutada igal pool oma väge, millest mul varem polnud aimugi. Sedasama tarkust jagan ma ka oma lastega, et ka neil oleks elus lihtsam.”

 

Reelika  (Tallinnast):

“Info kooli kohta leidsin internetist juba paar aastat tagasi, kui uurisin infot kristallide kohta. Vaatasin ka kodulehelt õppekava ja need teemad ning loengud olid just minu jaoks, sest olin eneseavastuse teel.

2016.a. oli kindel plaan kooli astuda. Kõik loengupidajad on olnud parimad ja iga minut ning tund on seda kõike väärt olnud.

Need teadmised on hindamatu väärtusega. Saan kõiki neid oskusi, praktikaid, tehnikaid ja infot kasutada oma töös inimesi aidates. Ja mitmed kursusekaaslased said mulle väga armsateks ja headeks sõpradeks, mis teeb mu südame väga soojaks.

Suurimad tänud fantastilisele grupile, suurepärastele õpetajatele ja kõigile abilistele!

Soovitan iga kell astuda Sisemise Tarkuse Kooli, eriti neile, kes soovivad veel paremini mõista maailma ja iseennast!”

 

Aita (Kesk-Eestist):

“Olen eneseotsingute teel olnud terve oma teadliku elu. Kuklas kummitamas, et “kuskil on veel midagi”, püüdsin kombata, hoomata ja pea eest “tulle” tormata aastaid. Tänu Sisemise Tarkuse Koolile olen astunud kindlamale rajale  ja seda turbokiirusel! 😉  
Hästi on  läbi mõeldud loengute ja praktikate sari, mis on konstruktiivne, pehmelt suunav ja järjekindlalt innustust pakkuv, jättes samas mõttevabaduse. Selline peakski üks kool olema – kodune ja toetav! Suurepärane lektorite valik ja vaimustav – inspireeriv esitlus nende poolt!

Aitäh julgustuse eest!

Olen südamest tänulik!

“Kes laeva ehitada tahab, ärgu andku oma inimestele mitte haamrit ja naelu,

vaid hoolitsegu selle eest,

et neis tekiks igatsus kaugete lõputute merede järele…”

 

Toomas (Tallinnast):

“Olen tegelenud erinevate vaimsete teemadega suuremal ning väiksemal määral pea kogu oma elu. Läbinud erinevaid õpetusi ja olukordi oma teel, kuid alati jäid paljud küsimused Minu jaoks vastuseta ja mis peamine – puudus kontakt Minu endaga. Elasin justkui kellegi teise elu ja olin sõltuv teiste heakskiidust ja tunnustusest.

 Mul on au olla Sisemise Tarkuse Kooli õpilane, sest alles siin sain teadlikuks oma siiani käidud tee olemusest ja Imelise Väe suurusest, mis igas inimeses peidus. Minu jaoks avanes hoopis värvilisem pilt elust ja sai selgeks Minu soov ja tahe aidata inimesi nende sõlmpunktide lahti harutamisel nii energeetilisel, vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Sügav Kummardus ja Tänu Lektoritele ja Juhendajatele, nii teoreetilise ja praktilise osa eest, mis olid  tasakaalus ning olid head  suunanäitajad Minu valikute osas, millega tegeleda süvitsi edasi Enda arendamisel ja kanda Au ja väärikusega tiitlit Sisemise Tarkuse Kooli 5. lend.

 Minu sügavaim Tänu ka kooli Juhatajale Kaia – Liisa Reinutile, selle eest, et on sellise Imelise kooli ellu kutsunud ja teinud võimalikuks inimestel ennast arendada, et leida üles vägi, mida omame.

Tänan, Tänan, Tänan! “

 

Rita (Tallinnast):

“Sisemise Tarkuse Koolis õppimine on aidanud mul avastada ennast – kes ma olen ja mida ma soovin oma edaspidise eluga teha.

Erinevate tervendajate loengud on avardanud mu silmaringi ja taju, pakkunud rõõmu ja toredaid rännakuid enda olemisse.

Koolist sain nii suuna kui ka toetuse oma tegevuse alustamiseks teiste tervendamise teel. Olen saanud imelise kogemuse, mille eest olen väga tänulik.”

 

Marju (Tallinnast):

“Kooli astudes olin olnud juba mõnda aega eneseotsingu teel ja ühtteist juba avastanud, kuid tahtsin teada, mis veel on võimalik?! See oli hea ja õige otsus.

Sisemise Tarkuse Kooli laiahaardeline teemadevalik andis aimu paljudest võimalustest ning täitis kõik mu ootused. Olen selle teekonna eest väga tänulik.

Siiani tunnen kerget kahjutunnet, et see põnev avastamiste kooliaasta on läbi saanud. Samas on kindel teadmine, et siit on hea alustatut jätkata. Ja nüüd juba hulga teadlikumalt.

Tänan kõiki kaasteelisi, kellega koos kasvasime iga koosveedetud nädalalõpuga!”