21-päevane väljakutse “ENESEHÄVITAMISEST ÕITSENGUNI”

253 inimest on JUBA sellel kursusel osalenud!

 

Kursus toimub INTERNETIKURSUSENA ja REGISTREERUDA ning OSALEDA SAAD IGAL AJAL, SÕLTUMATA KUUPÄEVAST JA KELLAAJAST.

Vajalik eelregistreerimine kõrvaloleva registreerimisvormi kaudu!

Meie elus asetleidvad sündmused ja isiklikud väljakutsed mõjutavad kogu meie edasist elu ja seda, kuidas me maailma tajume, erinevatesse sündmustesse suhtume ja sellest lähtuvalt reageerime ning käitume.

Iga meie kogetud emotsionaalne ja füüsiline valu, haigetsaamine või trauma võib põhjustada ebatervel viisil reageerimise.

Need reaktsioonid on ühest küljest vaadatuna meie loomulik hirmul põhinev kaitsemehhanism, kuid neist võivad kujuneda meie jaoks vägagi negatiivsed käitumismustrid. See tähendab seda, et need mitte ei teeni meid vaid pigem hävitavad.

Ennasthävitava käitumise alla kuuluvad näiteks enesesabotaaž, sõltuvused, suhteprobleemid, vältimisharjumused või osaline või täielik kontrolli puudumine oma käitumise üle.

Seejuures on oluline teada, et rasketest kogemustest saadud läbitöötamata emotsioonid mõjutavad nii meie emotsionaalset kui ka vaimset tervist. Alles siis, kui me päriselt otsustame keskenduda enesetervendamisele, saame hakata oma valu ja negatiivseid mustreid ümber muutma. Alles seejärel saame tagasi oma elurõõmu ning taastame oma terviklikkuse, st. saame üheks tervikuks nii keha, meele kui hinge tasandil. Tervenemine toob kõikidesse meie suhetesse tagasi rõõmu ja õnnetunde ning taastab meie ühenduse oma elu eesmärgiga ning see omakorda toob kaasa sügava sisemise rahu.

 

Kolmeastmeline lähenemisviis oma elu transformeerimisele.

See kursus toob Sinu ellu positiivse muutuse ning aitab Sul keskenduda nendele osadele endast, kus oled kinni jäänud, katki või omad negatiivseid kogemusi. Tänu sellele saad oma eluga edasi liikuda emotsionaalse kerguse ja vabadusega. Kursuse käigus töötad läbi oma hävitavad käitumismustrid, nn. enesesabotaaž, ebakindlused, hirmud, vastumeelsused, häbi ning tõused õnnelikkuse, rahu ning eneseväärtustamise ja –armastuse tasandile.

See 21-päevane kursus on loodud selleks, et tuua Su ellu positiivne muutus ning toetada ja aidata Sind sellel teekonnal. See väljakutse aitab Sul keskenduda nendele osadele endast, kus oled kinni jäänud, katki või omad negatiivseid kogemusi. Tänu sellele saad oma eluga edasi liikuda emotsionaalse kerguse ja vabadusega. Kursuse käigus töötad kolme olulise sammuga läbi oma hävitavad käitumismustrid, nn. enesesabotaaž, ebakindlused, hirmud, vastumeelsused, häbi ning tõused õnnelikkuse, rahu ning eneseväärtustamise ja –armastuse tasandile.

Need kolm sammu tunduvad väga lihtsad ja tegelikkuses need ongi, kuid see ei tähenda, et need oleksid kerged. Kui õpid neid oma igapäevaelus rakendama, on Sul alati olemas juhised, kuidas iga kord vajadusel tervisliku mõtteviisi juurde tagasi liikuda ning see võimaldab Sul pidevalt oma elus positiivseid muudatusi teha ja neid säilitada. Mõningase tähelepanu ja enesearmastuse abil saad neid keerulisi mustreid ja raskesti murtavaid harjumusi muuta. Enne kui märkadki, oled lammutanud oma  enesesabotaaži süsteemi ning oled teel, et taastada oma võimas, tervislik ja õnnelik elu.

See kursus sisaldab:

 • 3-astmeline tegevuskava, mis aitab Sul üle saada enesesabotaažist, ebakindlustest, vastumeelsusest ning pahameelest
 • Tööriistad, et vabastada Sind blokeerivatest negatiivsetest käitumismustritest
 • Ekspertnõuanded, kuidas olla taas lapsevanemaks oma sisemisele lapsele
 • Põhjalikud juhised oma sisemise kriitikuga suhtlemiseks ning autentsete ja tervislike uskumuste kujundamiseks
 • Tehnikad, mis aitavad Sul üle saada edasilükkmisest ja tähelepanu kõrvale juhtimisest asjadelt, mis vajavad tegemist
 • Juhendatud teekond, mis aitab Sul liikuda keerulistes olukordades ja suhetes
 • Praktilised tegevuskavad ja tugi, mis aitavad Sul seda tööd oma igapäevaellu rakendada

 

Kes peaks selle kursuse läbima?

 • Igaüks, kes tunnistab oma elus mingitki negatiivset või hävitavat käitumist
 • Need, kes kogevad keerulisi suhteid
 • Inimesed, kes vajavad tuge selliste põhiküsimuste lahendamisel nagu häbi, enesevihkamine, depressioon või emotsionaalne tasakaalutus
 • Kõik, kes elavad praegu oma elus läbi raskeid muutusi
 • Mehed ja naised, kellel on olnud raske lapsepõlv, mis mõjutavad jätkuvalt nende igapäevast suhtlust maailmaga
 • Kõik, kes vajavad oma üldise elukogemuse parandamiseks julgustust, positiivset tuge ja juhendamist
 • Inimesed, kes soovivad tervandada varasemaid haavu, et leida emotsionaalset vabadust ja meelerahu
 • Need, kes tahavad mõtestatumalt elada ja oma igapäevaelus täielikult kohal olla.

 

Kui vaatad oma käitumist uue vaatenurga alt, oled oma elu muutmise ja tervenemisega juba poole teel.

Teeme koos esimese sammu ja alustame juba täna!

 

Mida osalejad räägivad:

Ene: “Kaia-Liisal on tõesti eriline võime avastada Sinu ees olevad blokeeringud ja juhendada Sind õrnalt oma intuitiivse teadlikkuse, üldiste teadmiste ja hämmastava energia abil. Osalesin nii tema kursustel kui käisin ka teraapias. Ma olen teinud läbi juba niiii suure muutuse ja tunnen kuidas arenen pidevalt üha paremuse poole! “

 

Janno: “Pärast Kaia-Liisa kursuse läbimist tundsin endas kohe rahustavat muutust. Järk-järgult hakkasin tundma end tunduvalt kergemini ning minus on nüüd oluliselt vähem stressi. Siis käisin ka teraapias, mis toetas seda protsessi veelgi enam. Nüüd õpin ja harjutan igapäevaselt elama oma elu täie teadlikkusega. Olen vaimselt rohkem endaga kontaktis kui kunagi varem. Kaia-Liisa professionaalsus ja asjatundlikkus olid minu jaoks väga oluliseks teguriks, mis selle kõik võimalikuks tegi. Tänan! “

 

Karmen: “Nägin muutust kohe, kui kursuse lõpetasin. Mul oli selline tuna nagu oleks mu õlgadelt võetus üks suur koorem. Loomulikult on mul veel endiselt alles nii mõnedki probleemid, mille kallal on vaja tööd teha, kuid arvan, et tänu sellele kursusele olen alustanud protsessi, mis paneb mind ennast palju paremini tundma ning tööriistad kogu eluks. Aitäh! “

 

Kes on Kaia-Liisa Reinut?

Kaia-Liisa Reinut on enesearengu koolitaja, lektor, tervendaja ning 4 tervenduse ning Kristalliteraapia käsiraamatu autor. Ta on üle 18 aasta töötanud sügavuti enesetervendamise ja sisemise arenguga ning teinud läbi suure transformatsiooni nii seesmiselt kui väliselt seoses omaenese väärtusetusetundega, hülgamishirmuga ning enesesabotaažiga. Sealt alates on Kaia-Liisa uurinud sügavuti  ka inimhinge sügavamaid asekte ning on töötanud üle 12 aasta transpersonaalse tervendajana, vaimse õpetajana, inspireeriva kõneleja ja kanaldajana.Kõik tema poolt täna käsitletavad teemad on ta ise läbi kogenud ning tänu 2008 aastal toimunud valgustumise kogemusele omab infot inimese ja Universumi energeetilise ja füüsilise ülesehituse ning toimimismehhanismide kohta. Tema ainulaadne raamistik aitab inimestel muuta oma trauma ja valu sisemiseks rahuks ning saada terviklikuks nii kehalt, vaimult kui hingelt. Kaia-Liisa on esinenud meedias nii kristallieksperdina kui ka keha-meele seoste, energia-meditsiini ning emotsionaalse ja vaimse tervendamise eksperdina.

Tänu inseneriharidusele on tema lähenemine maailmas ja inimeses toimuvale vägagi „kahe jalaga maas“, samas tänu tema „nägemisvõimele“ suudab ta lihtsalt ja mõistetavalt seletada lahti nii vaimse kui füüsilise maailma saladusi. See kõik teeb temast oma valdkonna ühe kõige nõutavama esineja ning koolitaja.

 

Kuidas see kursus töötab?

Alates registreerumisest saad 3 nädala jooksul igaks päevaks uue õppetunni materjali (kokku 21 õppetundi) oma e-mailile. Seega saad iga õppetunni materjali endale päriseks ning saad selle juurde igal ajal uuesti tagasi pöörduda. Ja kui Sul jääb mõni tund vahele või kui oled sellel päeval selle jaoks liiga hõivatud, jääb iga õppetunni materjal Sulle endiselt alles ja saad sellega edasi töötada just Sulle sobival ajal. Siiski soovitan kogu kursus läbi teha just 21 päeva jooksul, mitte lühema ega ka mitte pikema perioodi jooksul – kogemused näitavad, et nii on tulemused kõige paremad.

 

Tasuta kingitus

Sellele kursusele registreerumisel saad tasuta kingitusena regulaarselt Kaia-Liisa Sisemise Tarkuse Kooli inspiratsioonikirju, kust saad iga nädal inspireerivaid mõtteid, kuidas elada õnneliku, tervislikku ja rahulduspakkuvat elu. Anname Sulle teada ka teiste Sisemise Tarkuse Kooli kursuste, Kaia-Liisa Reinuti loengute ja Kristallikeskuse pakkumiste kohta, mis meie arvates võiks Sulle huvi pakkuda.

 

Tee oma otsus juba täna ning alusta kohe!

 

Enna aga palun Sul pisut mõtiskleda ning vastata enda mõnedele küsimustele:

 1. Kui oluline on Sinu jaoks see, et saaksid elada oma elu paremini ja õnnelikumalt kui kunagi varem?

On see A. ÜLDSE POLE OLULINE, B. MINGIL MÄÄRAL OLULINE või C. ÜLIOLULINE?

2. Milline on sellise elumuutuse väärtus Sinu jaoks?

On see 500 €, 5000 €, koguni 5 miljonit € või hoopis hindamatu väärtusega?

 

Kui üldse pole oluline, siis ei ole see kursus Sinu jaoks.

Kui on aga kasvõi veidikene oluline, siis soovitan Sul see kursus läbi teha, sest kuskilt tuleb ju alustada ning miks mitte just siit.

Pealegi – juhuseid pole olemas ning mingil põhjusel sattuseid just Sina neid ridu lugema.

 

Seega – ALUSTA KOHE ning registreeri end kõrvaloleva lingi kaudu.

 

Kursuse maksumus on 58 €

SEE on täismaksumus kõigi 21 õppetunni eest KOKKU

Kursuse materjalid koos koduste ülesannetega saadetakse Sulle e-mailile kolmes osas, 1 nädal korraga.

Kursusest ei saa loobuda kui kursus on alustatud st. et mingi materjal on saadetud.

 

*) Tegelikud tulemused võivad erinevatel inimestel erineda ning sõltuvad iga inimese teekonnast.
Antud kursus ei anna otseseid ega kaudseid meditsiinilisi nõuandeid ega määra ühegi tehnika ja teraapia kasutamist füüsiliste, vaimsete või meditsiiniliste probleemide asendusraviks. Kursuse eesmärk on pakkuda erinevat teavet ja tööriistu, mis aitavad inimestel  saavutada emotsionaalset ja füüsilist heaolu ning vaimset kasvada.

© 2020 Kaialiisa.com – Kõik materjalid on autoriõigusega kaitstud.

Registreeri kursusele