Internetiseminar “MAATRIKS, TEHISINTELLEKT JA SIMULATSIOON”

See on Kaia-Liisa Reinut’i uus seminar nimega “”MAATRIKS, TEHISINTELLEKT JA SIMULATSIOON””:

Seekordses ÜLIPÕNEVAS seminaris räägime lahti selle, MILLISES REAALSUSES ME ELAME; KUIDAS MEIE MAAILM ON ÜLES EHITATUD JA KUIDAS ME SAAME SELLEST SIMULATSIOONIST VÄLJA.

Mõnes mõttes on see seminar justkui järg ühele varasemale seminarile nimega KOSMILINE SÕDA ja KOSMILINE SÕDA 2-osa – need 3 seminari täiendavad kõik teineteist ja annavad Sulle laiendatud arusaama, kes Sa oled, kust Sa pärit oled ja mis on Sinu missioon.

SEMINARI LINK SAADETAKSE R 16.09.2022 HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00 või hiljem.

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA.

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 16.09.2022 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta.

Registreeri kursusele