Internetiseminar “ŠOKEERIV TÕDE – KAZAARI MAFFIA SALAJANE AJALUGU”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “ŠOKEERIV TÕDE – KAZAARI MAFFIA SALAJANE AJALUGU”.

Oleme varasemalt rääkinud sellest, millisesse maailma oleme liikumas, miks ning kuidas. Enamus Kaia-Liisa seminaride ning Valguse Kanali vaatajatest teavad ka, millises maailmas me oleme siiani elanud, läbi selliste seminaride nagu “KOSMILINE SÕDA” 1. ja 2.osa, “JUMALIK PLAAN – GESARA/NESARA ja UUS ALGUS”1.-3.osa, “INIMKOND, MEIE SÕBRAD ja VAENLASED”, “MAATRIKS, TEHISINTELLEKT ja SIMULATSIOON”, “VARJATUD TEHNOLOOGIA – PROJEKT SUURENDUSKLAAS”, “EUROOPA TEGELIK AJALUGU 20.SAJANDIL” 1.-3.osa, kui rääkida olulisematest. Ja muidugi ülihea ja vajalik kokkuvõte “INIMKONNA MINEVIKUST, OLEVIKUST ja TULEVIKUST” 1.-3.osa.

Mida me aga pole sügavuti puudutanud, on teema KAZAARI MAFFIAST, mis on paraku üks võtmeteemasid terves selles puzzles. Minult on palju seda teemakäsitlust küsitud ja SIIT SEE SIIS NÜÜD TULEB.

Seminaris räägime lisaks muule ka sellistest teemadest nagu kõrgtaseme infiltratsioonid, kontrollimehhanismidest ja anunakkidest ja ka arhontide perekondadest.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  E 11.detsembril 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 29.11. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi alles järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB!

OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates E 11.detsembril 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele