Internetiseminar “UUS FINANTSSÜSTEEM”

See on Kaia-Liisa Reinut’i uus internetiseminar nimega “UUS FINANTSSÜSTEEM”

Seekord räägime detailsemalt lahti, mismoodi töötab uus finantssüsteem, mis on QFS ja kuidas see on seotud uue finantssüsteemiga. Räägime viimastel päevadel taustal toimuvast, mis mõjutab otseselt GESARAT/NESARAT ja QFSi, pankade ja börsikrahhi ja kas ja kuidas toimub EBS (uus info)

Kogu seminaris räägitav info on vajalik enda harimiseks tulevase finantssüsteemi ja Uue Maailma kohta.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  L 08.aprillil 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 8.04. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates L 08.aprillil 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele