Internetiseminar “VARJATUD TEHNOLOOGIA – PROJEKT SUURENDUSKLAAS”

See on Kaia-Liisa Reinut’i uus seminar “VARJATUD TEHNOLOOGIA – PROJEKT SUURENDUSKLAAS”.

ENNE KUI HAKKAD SELLELE SEMINARILE REGISTREERUMIA, PALUN LOE KOGU ALLOLEV TEKST ALGUSEST LÕPUNI LÄBI!

Selles seminaris tuleb juttu nii varjatud tehnoloogiast kui ka sellest, miks ja kuidas on võimalik see, et VALGUS ON JUBA VÕITNUD.  Seminari abil saad siduda kokku kõik selle, mida oleme juba kogenud ja millest oleme kõikides minu seminarides kokku rääkinud – selle kõigel on väga suur roll nii Q-liikumises kui ka selles, et me elame läbi inimkonna ajaloo täielikku muutumise protsessi.

SEMINARI LINK SAADETAKSE R 8.aprillil 2022 HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 8.aprillist 2022 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse kausta.

Registreeri kursusele