PORTAALI 11-11 KAUGSEANSS VANADEST ENERGIATEST VABANEMISEKS KOOS KRISTALLIDEGA

PALUN ÄRA REGISTREERU SEANSILE KÕRVALOLEVA REGISTREERIMISVORMI KAUDU VAID ÜTLE UNIVERSUMILE ALLPOOLOLEV TAOTLUS, SELLEST PIISAB.

NB! UUED PANGAANDMED!

PORTAALI 11-11 KAUGSEANSSI VANADEST ENERGIATEST JA MUSTRITEST VABANEMISEKS JA UUELE AJALIINILE EDASILIIKUMISEKS KOOS KRISTALLIDEGA SAAD VASTU VÕTTA AJAVAHEMIKUS 11.november 2021 alates kella 11:11-st kuni 14.november kella 11:11-ni, SULLE SOBIVAL AJAL JA KOHAS.

Kaugseansil osalevad seekord sellised kõrge sagedusega kristallid nagu Seleniidid, Tselestiidid, Apofülliidid, Skoletsiidid ja Roosad Kvartsid ning Mäekristallist kristallsauad ja Mäekristallist vikerkaartega kuulid.

Mäekristall, mis on tuntud ka kui Meister-tervendaja, on tugevaima väega ning kõrgeima teadvusega mineraal planeedil Maa. Seepärast kasutatan teda erinevates kanaldustes ja ka kaugseansside ajal eriti jõuliste ja väekate protsesside korral, eriti hästi ka erinevate puhastusprotsesside võimendajana.
Seleniidid, Tselestiidid, Apofülliidid, Skoletsiidid on kõik väga suure transformeeriva väega ja aitavad meid rakutasandini välja kohaneda uute energiatega ning luua täiesti uus teadvuse tasand, mis hakkab ka uut reaalsust looma.

Kristallsauad on kõige suurema väega teraapia abivahendid, mille toimet ja väge on kasutatud juba Lemuuria ja Atlantise tsivilisatsioonides selleks, et oma taotluse väge suurendada, energiaid suunata ja infot vajalikku kohta saata. 92,5 %-line hõbe, mis saua erinevaid osi koos hoiab, võimendab kristalli väge 10 x ning aitab energiaid suunata.

Seekordse kaugseansi õnnestumiseks palun Sul vahetult enne, kui heidad pikali ja ütled taotluse ning oled valmis seanssi vastu võtma, teha järgmist:

1)Ava oma käetšakrad.
Selleks hõõru oma mõlema käe peopesasid paar korda tugevalt vastamisi.
2) Seejärel pane sõrmed vaheliti ning keera peopesad koos vaheliti sõrmedega väljapoole – nii venitad oma käetšakrad.
3) Seejärel vajuta oma parema pöidlaga oma vasaku käe peopesa keskele, u.4 sek
4)Tee sama teise käega
5) Ava oma südametšakra
Selleks koputa paar korda oma vasaku avatud käega vastu oma südamešakrat
6)Ava oma kroontšakra
Selleks koputa paar korda oma parema käega vastu oma pealage

Nüüd oled valmis jätkama, et vastu võtta PORTAALI 11:11 KAUGSEANSSI

Seansi ajaks lülitada välja oma mobiiltelefon ja kui on, siis ka wifi.
Heida voodile või põrandale selili, kata end teki või linaga, et Sul oleks mõnusalt soe ja turvaline
Võimalusel pane mängima rahustav muusika või loodushäältega plaat.
Aseta käed enda kõrvale, peaopesad ülespoole. Kui Sul on, võid väe tugevdamiseks asetada enda mõlemasse pihku mäekristallist kuulid või kui Sul neid käepärast pole, siis lihtsalt ümara vormiga mäekristallid
Sule silmad
Ütle kõva häälega: „Tänulikkusega võtan vastu PORTAALI 11:11 transformeerivad energiad. Olen täielikult valmis vabanema kõikidest nendest energiatest ja alateadvuse mustritest, mis takistavad mind liikumast uuele teadvustasandile ja kõrgeimale võimalikule ajaliinile. Minu vägi on piiritu ning absoluutselt kõik on võimalik! Saagu nii ja nii see on.“
Hinga rahulikult sisse ja välja ning lase portaali energiatel end juhtida.
Kujutle, kuidas kõik, mis uuel ajaliinil Sinu ellu enam ei kuulu, eemaldatakse kergusega sinu energiaväljast. Tunne, kuidas täiesti uued energiad sisenevad sinu energiavälja ja füüsilisse kehasse, täidavad kõik sinu keha molekulid, rakud, organid, meridiaanid tšakrad kuldse Allika valgusega. tunne, kuidas Sinu vägi kasvab iga hingetõmbega, kuidas kõik negatiivsus kaob sinu reaalsusest ning asendub õnne, rahulolu, tasakaalu, armastuse, tänulikkuse ja küllusega.
Seansi võimendamiseks hinga sisse seda tänutunnet, õnne ja rõõmu, mida tunned küllust ja väge kogedes ning hinga välja sedasama tänulikkust, õnne, rõõmu ja armastust nii, et seesama võimas ja kõikehaarav tunne jõuaks kõikide olenditeni. Niiviisi käivitub üks Universumi seadustest – KES ANNAB, SELLELE ANTAKSE. Kõike, mida välja kiirgad, saadetakse Universumi poolt Sulle kordades tagasi. Jaga siis kõike seda, mida ise soovid kogeda 🙂 Seansi pikkus sõltub igaühe sisemistest energiatest ning kestab orienteeruvalt 30 – 60 min
Seansi lõppedes ütle kõva häälega: „MA TÄNAN, MA TÄNAN, MA TÄNAN !“

PALUN ÄRA REGISTREERU SEANSILE KÕRVALOLEVA REGISTREERIMISVORMI KAUDU VAID ÜTLE UNIVERSUMILE SEE TAOTLUS, SELLEST PIISAB.

NOORKUU KRISTALLI-REIKI© KAUGSEANSIL OSALEMISEKS:

1) palun anna oma osalemisest teada FB lehel sündmuse all, kirjutades kommentaaridesse OSALEN (osalemiseks ei pea vastust ootama, piisab, kui annad oma soovist teada) või ütle mõttes või kõva häälega taotlus: SOOVIN OSALEDA SEANSIL.

2) saada oma osalemispanus oma südame järgi enne seansi algust: UUED PANGAANDMED!!!

Saaja: Kaia-Liisa Reinut, a/a LT573250097738229668, (välismaalt üle kandes vajad ka BIC koodi: REVOLT21),

Selgituseks: ANNETUS

Sündigu sellest energiavahetusest vägi, mis toob tuhandekordse külluse kõikide osalejate ellu!

Austuse ja tänulikkusega,
Kaia-Liisa
Tervendaja, kristalliekspert, Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja, Reiki Meister
Sisemise Tarkuse Kooli ja Sisemise Tarkuse Festivali looja ja Kristalliteraapia käsiraamatute autor

VALGUSE KANALi looja
www.kaialiisa.com

Kristalli-Reiki© on Kristalliteraapia© õpetaja ja –terapeudi, Reiki meistri Kaia-Liisa Reinuti ja kristallide poolt aastatel 2009 – 2011 kanaldatud, väljaarendatud ning alates 2012 ka õpetatav eraldi teraapiavorm, kus Reiki elujõuenergia vahendamine on ühendatud kristallide teadvuse ja väega ning tulemuseks tõhus ja üha enam populaarsust koguv teraapia.

Mäekristalle ja teisi looduslikke kristalle saad tellida meie e-poest: www.kristallikeskus.ee