Seminar “EELMISED TSIVILISATISOONID, TRANSHUMANISM JA SPIRITUAALSUS”

Kokkuvõtvalt tulevast seminarist:

See seminar on väga vajalik teave meile kõigile, kes me tahame selles uues maailmas eksisteerida.

Nagu eelmises seminaris rääkisime, on ees on ootamas väga suured muutused ning et tulemas on palju hirmu ja segadust nende seas, kes pole ärkvel. Kindlasti peame me muutma oma mõtlemist elu toimimise kohta ning ka võimaluste kohta seoses uute tehnoloogiatega.

Aga me seisame kollektiivselt ja ka individuaalselt 1 olulise otsuse lävel – SEE ON VALIK – kas 1)orgaaniline, vaba, külluslik maailm või 2)läbi transhumanismi propagandaga nõustumise täielik allumine kontrollile ja kõigele mis sellega kaasneb.

Seminaris seletatakse lahti, mis on üks ja teine oma olemuselt ja kuidas teha vahet terminite vahel, mis on tumedate jõudude poolt loodud teadlikult sarnaseks, et me oleks segaduses ning ei suudaks vahet teha.

Kui sa oled kõigest sellest teadlik ning korralikult informeeritud, oled võimeline ka valikuid tegema, kumba elu sa endale soovid ja valid. Ja kui sa oled oma kindla valiku teinud, on nii sinu kui meie igaühe kohus oma valiku eest ka seista julgelt ja kindlalt.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  T 13.02.2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 13.02. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates T 13.02.2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

 

Registreeri kursusele