UUTE TEADVUSE JA AJASTU LOOMISE NING ENERGIATE VASTUVÕTMISE KAUGSEANSS VALGUSKOODIDEGA

Algab: 01.04.2022, kell 12:00

PALUN REGISTREERU SEANSILE VASTAVALT ALLPOOLOLEVALE JUHENDILE, MITTE KÕRVALOLEVA REGISTREERIMISVORMI KAUDU!

NB! UUED PANGAANDMED!

 

UUTE ENERGIATE VASTUVÕTMISE KRISTALLI-REIKI KAUGSEANSSI VALGUSKOODIDEGA SAAD VASTU VÕTTA AJAVAHEMIKUS 1.aprill 2022 alates kella 12:00-st kuni 5.märts kella 24:00-ni, SULLE SOBIVAL AJAL JA KOHAS
Kuu loomise aeg ning sellele järgnevad 72 h on parim aeg, et manifesteerida oma ellu kõike seda, mida tõeliselt ihaldad. Seekordne Kristalli-Reiki kaugseanss on SINULE JA MEILE KÕIGILE TOETUSEKS EES ASETLEIDVATELE SÜNDMUSTELE, MIS VIIVAD INIMKONNA KÜLLUSE AJASTUSSE. Seanssi võimendavad veel ka Valguskoodid.

Kaugseansil osalevad seekord Seleniidid, Mäekristallid, Skoletsiidid, Roosad Kaltsedonid ja Septariad ning mäekristallist kristallsauad ja mäekristallist vikerkaartega kuulid.

Mäekristall, mis on tuntud ka kui Meister-tervendaja, on tugevaima väega ning kõrgeima teadvusega mineraal planeedil Maa. Seepärast kasutatakse teda nii Kristalli-Reiki kaugtervenduses kui ka lähiseansside ajal eriti jõuliste ja väekate protsesside korral.
Roosa Kaltsedon, Skoletsit ja Septaria on kõik väga suure transformeeriva väega ja aitavad meid rakutasandini välja kohaneda uute energiatega ning luua täiesti uuse teadvuse tasand, mis hakkab ka uut reaalsust looma.

Kristallsauade ja mäekristallist kuulide abil toimub Kristalli-Reiki kaugseansil energia saatmine ja energiate võimendamine.

Kristallsauad on kõige suurema väega Kristalli-Reiki ja Kristalliteraapia abivahendid, mille toimet ja väge on kasutatud juba Lemuuria ja Atlantise tsivilisatsioonides selleks, et oma taotluse väge suurendada, energiaid suunata ja infot vajalikku kohta saata. 92 %-line hõbe, mis saua erinevaid osi koos hoiab, võimendab kristalli väge 10 x ning aitab energiaid suunata.

Seekordse Kristalli-Reiki kaugseansi õnnestumiseks palun Sul vahetult enne, kui heidad pikali ja ütled taotluse ning oled valmis seanssi vastu võtma, teha järgmist:

1)Ava oma käetšakrad.
Selleks hõõru oma mõlema käe peopesasid paar korda tugevalt vastamisi.
2) Seejärel pane sõrmed vaheliti ning keera peopesad koos vaheliti sõrmedega väljapoole – nii venitad oma käetšakrad.
3) Seejärel vajuta oma parema pöidlaga oma vasaku käe peopesa keskele, u.4 sek
4)Tee sama teise käega
5) Ava oma südametšakra
Selleks koputa paar korda oma vasaku avatud käega vastu oma südamešakrat
6)Ava oma kroontšakra
Selleks koputa paar korda oma parema käega vastu oma pealage

Nüüd oled valmis jätkama, et vastu võtta UUE TEADVUSE JA AJASTU LOOMISE KAUGSEANSSI

Seansi ajaks lülitada välja oma mobiiltelefon ja kui on, siis ka wifi.
Heida voodile või põrandale selili, kata end teki või linaga, et Sul oleks mõnusalt soe ja turvaline
Võimalusel pane mängima rahustav muusika või loodushäältega plaat.
Aseta käed enda kõrvale, peaopesad ülespoole. Kui Sul on, võid väe tugevdamiseks asetada enda mõlemasse pihku mäekristallist kuulid või kui Sul neid käepärast pole, siis lihtsalt ümara vormiga mäekristallid
Sule silmad
Ütle kõva häälega: „Tänulikkusega võtan vastu uue ajastu ja UUTE TEADVUSE LOOMISE NING ENERGIATE VASTUVÕTMISE KAUGSEANSS VALGUSKOODIDEGA energiad. Olen täielikult valmis vabanema kõikidest nendest blokeeringutest ja alateadvuse mustritest, mis takistavad mind kogemast oma tõelist väge ning loomast oma ellu midagi täiesti uut juba uuel teadvusetasandil. Minu vägi on piiritu ning absoluutselt kõik on võimalik! Saagu nii ja nii see on.“
Hinga rahulikult sisse ja välja ning lase Kristalli-Reiki energiatel end juhtida.
Kujutle, kuidas Su elu kulgeb õnnes ja rahus, ilma igasuguste piirangute ja takistusteta just nii, nagu Su hing seda soovib. Kujutle, et see elu on Sul juba käes ja Sa tunned sellest suurt rõõmu. Tunne seda rõõmu ja õnnetunnet ning tänulikkust, et Sa oled juba saanud sellise elu, millest me kõik unistame.
Seansi võimendamiseks hinga sisse seda tänutunnet, õnne ja rõõmu, mida tunned küllust ja väge kogedes ning hinga välja sedasama tänulikkust, õnne, rõõmu ja armastust nii, et seesama võimas ja kõikehaarav tunne jõuaks kõikide olenditeni. Niiviisi käivitub üks Universumi seadustest – KES ANNAB, SELLELE ANTAKSE. Kõike, mida välja kiirgad, saadetakse Universumi poolt Sulle kordades tagasi. Jaga siis kõike seda, mida ise soovid kogeda 🙂 Seansi pikkus sõltub igaühe sisemistest energiatest ning kestab orienteeruvalt 30 – 60 min
Seansi lõppedes ütle kõva häälega: „MA TÄNAN, MA TÄNAN, MA TÄNAN !“

PALUN REGISTREERU SEANSILE ALLPOOLOLEVA JUHENDILE VASTAVALT, MITTE KÕRVALOLEVA REGISTREERIMISVORMI KAUDU!

NOORKUU KRISTALLI-REIKI© KAUGSEANSIL OSALEMISEKS:

1) palun anna oma osalemisest Universumile teada, öeldes mõttes või kõva häälega taotlus – SOOVIN OSALEDA KAIA-LIISA KUU LOOMISE KRISTALLI-REIKI KAUGSEANSIL.

2) saada oma osalemispanus oma südame järgi enne seansi algust: UUED PANGAANDMED!!!

Saaja: Kaia-Liisa Reinut, a/a LT573250097738229668, (välismaalt üle kandes vajad ka BIC koodi: REVOLT21),

Kui kannad Swedpangast, siis kanna palun a/a EE587700771003724405

Selgituseks: ANNETUS

Sündigu sellest energiavahetusest vägi, mis toob tuhandekordse külluse kõikide osalejate ellu!

Austuse ja tänulikkusega,
Kaia-Liisa
Tervendaja, Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja ning Reiki Meister
Sisemise Tarkuse Kooli ja Sisemise Tarkuse Festivali looja ja Kristalliteraapia käsiraamatute autor
www.kaialiisa.com

Kristalli-Reiki© on Kristalliteraapia© õpetaja ja –terapeudi, Reiki meistri Kaia-Liisa Reinuti ja kristallide poolt aastatel 2009 – 2011 kanaldatud, väljaarendatud ning alates 2012 ka õpetatav eraldi teraapiavorm, kus Reiki elujõuenergia vahendamine on ühendatud kristallide teadvuse ja väega ning tulemuseks tõhus ja üha enam populaarsust koguv teraapia.

Mäekristalle ja teisi looduslikke kristalle saad tellida meie e-poest: www.kristallikeskus.ee