RAAMATUD

“KRISTALLITERAAPIA I osa – Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele” – Kaia-Liisa Reinut OSTA – link Kristallikeskus.ee ?

Inimkond on kivide ja kristallide väega tervendamist tundnud tuhandeid aastaid. Viimastel aastkümnetel on huvi kristallide ja nende abil tervendamise vastu hüppeliselt kasvanud.

See raamat on esimene osa mitmeosalisest KRISTALLITERAAPIA käsiraamatust ning tutvustab lihtsaid ja praktilisi võtteid, kuidas ennast ja oma lähedasi kristallide energia abil tasakaalustada, kaitsta ja tervendada, ning kirjeldab ka üle 50 olulisima kristalli teraapilisi omadusi.

Raamatu autor Kaia-Liisa Reinut on Kristalliteraapia õpetaja ja tervendaja ning omab aastatepikkusi teadmisi nii kristallidega tervendamise kui ka gemmoloogia vallas ning jagab oma laiemat nägemust ja kogemust ka lugejaga.

Raamat sobib nii päris algajale kui ka aastatepikkuse kogemusega kristallifanaatikule. Samuti on see suurepäraseks täienduseks neile, kes on osalenud Kristalliteraapia kursustel või plaanivad sellel osaleda.

Sellest raamatust leiate:

· Mis on kristallid ja kuidas nad töötavad

· Kuidas kristallide eest hoolitseda nii, et neist saaks meie eluaegsed abimehed

· Kuidas eristada sünteetilisi ja muul moel inimese poolt muudetud (värvitud, kiiritatud, kuumutatud jne.) kristalle looduslikest

· Millised on Kristalliteraapia kristallid ja muud abivahend ning kuidas neid kasutada

· Lihtsamad tervendusvõtted

“KRISTALLITERAAPIA II osa. Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele” – Kaia-Liisa Reinut OSTA – link KristallikesKus.ee

See raamat on teine osa mitmeosalisest KRISTALLITERAAPIA käsiraamatust ning tutvustab lihtsaid ja praktilisi võtteid, kuidas ennast ja oma lähedasi kristallide energia abil tasakaalustada, kaitsta ja tervendada ning kirjeldab ka üle 50 olulisema kristalli teraapilisi omadusi. Käesoleva osa lugemisel tuleb kasuks, kui eelnevalt on läbi loetud suurt populaarsust kogunud KRISTALLITERAAPIA I osa – Praktiline käsiraamat kristallihuvilisele.

Raamatu autor Kaia-Liisa Reinut on Kristalliteraapia õpetaja ja tervendaja ning omab aastatepikkusi teadmisi nii kristallidega tervendamise kui gemmoloogia vallas ning jagab oma laiemat nägemust ja kogemust ka lugejaga. Raamat sobib nii päris algajale kui ka aastatepikkuse kogemusega kristallifanaatikule.

Samuti on see suurepäraseks täienduseks neile, kes on osalenud Kristalliteraapia kursustel või plaanivad sellel osaleda.

Sellest raamatust leiate detailsemat informatsiooni kristallide kasutamisest ning nendega tervendamisest:

· Mis on kristallimaatriksid, kuidas neid luuakse ja aktiveeritakse ning milliseid protsesse saab nendega võimendada

· Kuidas kasutada kristallimaatrikseid tervendamises nii keha peal kui keha ümber

· Mis on kvartskristallid ja kuidas nendega töötada

· Milliste probleemide puhul saame abi liitiumkristallidest

· Kristallivee ning kristalliessentside valmistamine

· Millised on mürgised kristallid ning kas ja kuidas neid kristallivee valmistamisel kasutatakse

· Kristalliessentside valmistamise retseptid erinevate füüsiliste ja psüühiliste tasakaalutuste puhul

ü KRISTALLITERAAPIA III osa. Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele – Kaia-Liisa Reinut OSTA – link Kristallikeskus.ee

„KRISTALLITERAAPIA III osa – Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele“ on järg Kristalliteraapia õpetaja ja tervendaja Kaia-Liisa Reinuti varem ilmunud „KRISTALLITERAAPIA I ja II“ osale ning õpetab läbi fotode ja praktiliste juhendite kristalle õigesti ja efektiivselt kasutama.

Raamat tutvustab nii lihtsaimaid kui keerulisi praktilisi võtteid, kuidas ennast ja oma lähedasi kristallide energia abil tasakaalustada, kaitsta ja tervendada ning kirjeldab ka üle 60 olulisema kuid vähemtuntud kristalli teraapilisi omadusi. Käesoleva osa lugemisel tuleb kasuks, kui eelnevalt on läbi loetud suurt populaarsust kogunud KRISTALLITERAAPIA I ja II osa – Praktiline käsiraamat kristallihuvilisele.

Raamatu autor Kaia-Liisa Reinut on Kristalliteraapia õpetaja ja tervendaja ning omab aastatepikkusi teadmisi nii kristallidega tervendamise kui ka gemmoloogia vallas ning jagab oma laiemat nägemust ja kogemust ka lugejaga.

Raamat sobib nii päris algajale kui ka aastatepikkuse kogemusega kristallifanaatikule. Samuti on see suurepäraseks täienduseks neile, kes on osalenud Kristalliteraapia kursustel või plaanivad nendel osaleda.

Käesolevast raamatust leiate detailsemat informatsiooni kristallide kasutamisest ning nendega tervendamisest:

· Kuidas kasutada erinevaid Kristalliteraapia abivahendeid: kristallpendlit, kristallvarrast ning aurameetrit

· Kuidas tervendada kristallide abil loomi, linde ja taimi

· Kuidas kristalle une ajal kasutada

· Mis on kaugtervendus ja kuidas see kristallide kaasabil toimib

· Kuidas teha kristallimeditatsioone ja kristallirännakuid ning kuidas kristallidega suhelda

· Kuidas teha erinevaid maagilisi ja tervendavaid kristallirituaale

Käsiraamatu I osa annab ülevaate kristallide olemusest ning nendega tervendamise põhimõtetest, II osa kirjeldab juba detailselt erinevaid kasutusvaldkondi, näiteks kristallimaatriksid ja kristalliessentsid ning liitiumkristallidega tervendamine jpm.

Kristalliteraapia III osa sisaldab aga erinevate keerulisemate teraapiaviiside detailseid kirjeldusi, näiteks kristallpendli, aurameetri ja kristallsauaga tervendamine, erinevad kristallirituaalid jne. Ja nagu ikka, leiab ka käsiraamatu III osa lõpust enam kui 50 kristalli kirjeldused.

KVARTSITERAAPIA ja SELENIIDITERAAPIA. Raamat kristallisõpradele – Kaia-Liisa Reinut OSTA – link Kristallikeskus.ee

Kvartsiteraapia ja Seleniiditeraapia on eraldi teraapiavormid Kristalliteraapias, kus kasutatakse kristallide kõrgeid vibratsioone ning muid tervendavaid omadusi positiivsete ja elumuutvate protsesside esilekutsumiseks. Mõlemad teraapiad on Kristalliteraapia õpetaja ja tervendaja Kaia-Liisa Reinuti poolt aastatel 2009–2010 kanaldatud ning välja arendatud ning neid õpetatakse kõigile kristallihuvilistele.

Raamatus kirjeldatud meetodid sobivad kasutamiseks nii päris algajale kui ka aastatepikkuse kogemusega kristallifanaatikule. Samuti on see suurepäraseks täienduseks neile, kes on osalenud Kristalliteraapia või Kristalli-Reiki kursustel või plaanivad sellel osaleda.

Sellest raamatust leiad põhjalikku informatsiooni nii Kvartskristallide kui ka Seleniitide kasutamisest ning nendega tervendamisest:

· Mis on Kvartskristallid ja milliseid Kvartse maailmas leidub.

· Millised on Kvartside omadused ja kuidas neid tervendamiseks kasutatakse.

· Kvartskristallidega tervendamise ehk Kvartsiteraapia erinevad võimalused.

· Erinevate Kvartsist teraapiavahendite kasutamise õpetused.

· Milline kristall on Seleniit ja millised on tema tervendavad omadused.

· Seleniidi kasutusvaldkonnad ja Seleniiditeraapia õpetus.

· Kuidas saavutada läbi Seleniiditeraapia kõrgemat vibratsiooni Tutvu raamatu sisuga põhjalikumalt

Raamatu autor Kaia-Liisa Reinut on Kristalliteraapia õpetaja ja tervendaja, kes omab aastatepikkusi teadmisi nii kristallidega tervendamise kui ka gemmoloogia vallas. Varasemalt on ta jaganud oma avaramat nägemust ja kogemust 3-osalises Kristalliteraapia käsiraamatus „KRISTALLITERAAPIA I, II, III osa – Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele“.

E-RAAMATUD

Osta:

“KRISTALLITERAAPIA I osa – Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele” – Kaia-Liisa Reinut

ü “KRISTALLITERAAPIA II osa. Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele” – Kaia-Liisa Reinut

ü “KRISTALLITERAAPIA III osa. Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele” – Kaia-Liisa Reinut

ü “KVARTSITERAAPIA ja SELENIIDITERAAPIA. Raamat kristallisõpradele” – Kaia-Liisa Reinut

Tasuta allalaadimine:

ü KRISTALLIDE EEST HOOLITSEMINE I – PUHASTAMINE

ü KRISTALLIDE EEST HOOLITSEMINE II – KRISTALLIDE LAADIMINE

ü KRISTALLIDE EEST HOOLITSEMINE III – KRISTALLIDE TASAKAALUSTAMINE, PÜHITSEMINE JA PRAGRAMMEERIMINE

ü KRISTALLIDE SEOS SODIAAGIMÄRKIDEGA

ü KRISTALLIKONFLIKTID