Minu nimi on Kaia-Liisa Reinut.

Olen enesearengu koolitaja, terapeut/tervendaja ja nelja Kristalliteraapia käsiraamatu autor.

Olen alates aastast 2002 uurinud sügavuti elu olemust ning inimhinge, keha ja meele keerukaid mehhanisme. Olles ise sellel teekonnal juba pikalt käinud, olen jõudnud tõdemusele, et läbi Universumi seaduste ja energiate tundmise on meil oluliselt lihtsam mõista nii ennast kui teisi.

Aga ma usun kindlalt, et meie – inimesed – oleme tegelikult oluliselt suurema väega ja võimetega kui me ise mõistame ja usume ning igaüks meist on võimeline oma elus tegema võimatust võimaliku – nii enesetervenduses kui igapäeva elu kõikides aspektides.

Minu enda kogemused on selle tõestuseks.

Täna ma aitan, inspireerin ja motiveerin tuhandetel inimestel mõista, kes nad tegelikult on, et nad terveneks ja saaksid elada õnnelikku, külluslikku ja väekat elu.

See protsess mõjutab Sinu:

Tervist – sa koged tervenemist nii füüsilisel-, vaimsel/psüühilisel- kui hingetasandil

Suhteid – sa lood ja tõmbad ligi tervemaid ja õnnelikumaid suhteid

Tööd – sa hakkad valima töid, millel on Sinu jaoks suurem tähendus ja mida sa naudid

Rahalist olukorda – sa koged oma elus suuremat küllust

Üldist heaolu ja energiataset – sa oled rohkem tasakalus, fokusseeritud ja tunned end väekamalt

Elu ülesannet – leiad oma elu ülesande ja hakkad oma elu elama vastavalt sellele

Sisemise arengut ja spirituaalsust – saavutad kontakti oma tõelise olemusega, tunned tänulikkust kõiges, mida koged ja õpid nautima oma elu iga hetke

Minu haridustee on olnud mitmekülgne:

Olen teede-ehituse insener, kellel on 17 aastat kogemust turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes. Seega jah – mul on nii ehitusinseneri kui ka turunduse ja ärijuhtimise diplom (Diploma in Business and Marketing – Dip. BM.)

Ma armastan pidevalt õppida uusi asju, sõltumata vanusest.

Aga lisaks sellele, olen olnud alati tundlik teiste inimeste, kivide ja Universumi energiate suhtes. Seepärast on mul alati olnud lihtne aidata neid, kes abi vajavad. Kasutan selleks ka kristallide ja mineraalide energiaid ning olen selles vallas ennast ka täiendanud õppides Kristalliteraapiat Indias ning gemmoloogiat USA-s.

10 aastat tagasi ma loobusin oma hästitasustatud palgatööst meediaagentuuri juhina ja alustasin ettevõtjana, et lõpuks ometi alustada teekonda sellena, kelleks ma olen siia maailma tulnud – aidata inimestel jõuda oma tõelise väeni ja elu ülesandeni ning õppida seda rakendama oma elu igas aspektis – ja nii sündiski aastal 2009 Sisemise Tarkuse Kool ning professionaalne kristallide kauplus ja e-pood – Kristallikeskus.ee

Olen ellu kutsunud sel kevadel juba 15 x toimuva (4.-5.aprillil 2020) iga-aastase rahvusvahelise enesearengu, sisemise väe ja harmoonia suursündmuseTallinnas – Sisemise Tarkuse Festival’i.

Alates 8.septembril 2020 loodud VALGUSE KAANAL ja VALGUSE KANAL järg on tõusnud Eesti üheks kõige populaarsemaks YouTube kanaliks, aidates inimestel mõista tõde inimkonna ajaloo, praegu maailas toimuvate protsesside ja vaimse ärkamisega seoses ja millel on tänaseks juba 830’000 vaatamist.

Ja kuna minus on võrdselt tugevad kaks erinevat poolt – nii sensitiivsus kui ka loogika, siis on mulle antud võime keerulisi inimhinge puudutavaid teemasid lahti seletada nii, et KÕIK seda mõistavad ning saavad oma igapäevaelus seda kasutada.

Lisaks sellel olen ma kirjutanud 4 Kristalliteraapia käsiraamatut, kus ma kõiki oma teadmisi ka jagan.