Internetikursus “RUUNID, KOSMILISED ENERGIAD & ELU TEKKEPROTSESSID”

Sellel kursusel räägime lahti, mis on tegelikult ruunid ning miks ja kuidas nad inimkonnale antud. Lisaks sellele saad teada, mis on ruuniring, mis on insiglid jne. Räägime lahti ka selle, kuidas ruunide abil teada oma elu ülesannet. Lisaks õpid Sa, mis on kombineeritud ruunid ja õpid tegema endale enda isiklikku ruunitalismani ja saad sedasama teha oma lähedaste jaoks. Kursusel annan Sulle ka õige ruuniringi ja õige ruunide järjekorra, mida mujalt naljalt ei leia (NB! internetis levib vale ruuniring, millel puudub õige vägi!!!)

Ruunid on PALJUPALJU enamat, kui lihtsalt iidne kirjapilt… Kõigest sellest lähemalt juba kursusel…

Kursusel osalemiseks registreeru kõrval-oleva lingi kaudu.

Kursuse maksumus on 55 EUR.

Kursusele registreerudes saad kutse Facebooki salajasse ja kinnisesse gruppi nimega “Kursus RUUNID, KOSMILISED ENERGIAD ja ELU TEKKEPROTSESSID”

Selleks, et Sulle saaks grupi kutse saata, peaksid 1)panema FB lehele Kaia-Liisa Sisemise Tarkuse Kool “LIKE” e. “MEELDIB” e. pöidla märk ning 2) olema minu FB sõber. Kui sa seda veel pole siis peaksid saatma mulle FB sõbrakutse (see FB konto, kus ma olen üksi, kollase kleidiga). Siis kui olen Sinu sõbrakutse kinnitanud, pead ise kinnitama FB grupi (Kursus UUE AJA NUMEROLOOGIA JA ELU ÜLESANDED) kutse. Peale seda saad ligi kursuse materjalidele.

KUI SUL AGA FACEBOOKI KONTO PUUDUB, POLE HULLU – LEIAN SULLE TEISE LAHENDUSE 🙂

Registreeri kursusele