Sisemise Tarkuse Kool pakub oma ruume Tallinnas, Niine 9, kõikidele soovijatele erinevate loengute, koosviibimiste, rühma- ja individuaalteraapiate läbiviimiseks.

 

Suur loenguruum + Kristallikeskuse kristallipood (50 m2) – mahutab istuma kuni 50 inimest, soovi korral kasutusse anda ka dataprojektor, suur ekraan ning pabertahvel. Suur ruum sobib ka ilma toolideta ürituste ja treeningute läbiviimiseks, kohapeal olemas 16 mugavat istepatja. Klapptoolid käivad lihtsalt kokku ning võtavad kokkupanduna ülivähe ruumi. Soovi korral saab kõik toolid teisaldada laoruumi.

Loengusaalis asub ka Kristallikeskus.ee kauplus, kus saab kohapeal kõikide kristallidega ise tutvuda ning osta. Lisaks on müügil Kaia-Liisa Reinut’i Kristalliteraapia käsiraamatud ja vaimne kirjandus (ainult kaupluses kohapeal) soodushindadega. E-pood: www.kristallikeskus.ee

Puhkeruum/teraapiaruum koos kohvinurgaga (16 m2) – sobib ka väiksemate nõupidamiste läbiviimseks. Puhkeruum/teraapiaruumis olemas külmutuskapp, kohvimasin, veekeedukann, joogikruusid ning-lusikad ning kohvi, tee ning suhkur. Mööblist olemas Massaazilaud, 2 tugitooli, kohvulaud, kirjutuslaud, peegel ja kristallide laud.

NB! Sisemise Tarkuse Kooli  ruumides liigutakse ilma välisjalanõudeta!)

 

Rendi hinnad.

Suur loenguruum

Ruumi üür – 15 €/tund, alates 3 tunnist 14 €/tund

Ruumi üür koos dataprojektori ning pabertahvliga – 16 €/tund, alates 3 tunnist 15 €/tund

Teraapiatuba/puhkeruum (16 m2)

Ruumi üür – 7 €/tund, sisaldab massaažilauda või madratsit, 2 tugitooli ja väike ümmargune laud, 1 kirjutuslaud, külmutuskapp ja kapp suupistete serveerimiseks

Terve keskuse üürimine

Kõikide ruumide üürimine – 17 EUR/tund, alates 3 tunnist 16 €/tund, sisaldab loengusaali, teraapiatoa, toolide ja kogu muu inventari kasutamist.

 

Reklaami hinnakiri

Reklaami avaldamine Sisemise Tarkuse Kooli infotahvlil: 15 €/1 kuu

Ürituse info avaldamine Sisemise Tarkuse Kooli uudiskirjas: 5 €/kord

Ürituse info avaldamine webilehel: 10 €/kuu

Ürituse info avaldamine Facebookis: 10 €/kord

 

Broneerimine: info@kaialiisa.com või +372 5247227 (T-R 12.00-17.00)

www.kaialiisa.com