Internetikursus “UUE AJA NUMEROLOOGIA ja ELU ÜLESANDED”

Sellel kursusel räägime lahti, mis on numeroloogia ja kuidas selle abil teada oma elu ülesannet. Lisaks õpid Sa ise kõike arvutama enda ja oma lähedaste jaoks. Räägime ka nime numeroloogiast, nime tähendusest ja energiast õpime ära, kuidas teada saad oma elu ülesannet läbi oma nime.

Lisaks sellele räägime allkirja väest ja õpime tegema isiklikku nime mantrat ja seda, kuidas selle abil luua endale tõeliselt võimas tulevik.

Kursusel osalemiseks registreeru kõrvaloleva lingi kaudu.

Kursuse maksumus on 49 EUR.

Kõigile, kes on kursusele registreerunud ja osalustasu tasunud, saavad TASUTA endale ligipääsu seminarile “NUMBRITE MAAGIA ja MAAILMA SÜNDMUSED”

Kursusele registreerudes saad kutse Facebooki salajasse ja kinnisesse gruppi nimega “Kursus UUE AJA NUMEROLOOGIA JA ELU ÜLESANDED”

Selleks, et Sulle saaks grupi kutse saata, pead panema FB lehele Kaia-Liisa Sisemise Tarkuse Kool “LIKE” e. “MEELDIB” e. pöidla märk ning saatma ka mulle FB sõbrakutse (see FB konto, kus ma olen üksi, kollase kleidiga). Siis kui olen Sinu sõbrakutse kinnitanud, pead ise kinnitama FB grupi (Kursus UUE AJA NUMEROLOOGIA JA ELU ÜLESANDED) kutse. Peale seda saad ligi kursuse materjalidele.

Registreeri kursusele