Internetiseminar “Aasta 2024 – suurim väljakutse inimkonna ajaloos” ja TASUTA RAAMAT

KÕIK SEMINARI TELLIJAD SAAVAD ENDALE TASUTA RAAMATU! Kuidas see endale tellida – info teksti lõpus.

 

Kui 2024.aasta 2 sõnaga kokku võtta – SUURED MUUTUSED

Kokkuvõtvalt tulevast seminarist:

Ees on ootamas väga suured muutused. Palju hirmu ja segadust nende seas, kes pole ärkvel.

Kuid muutus on ainus konstant ja meie vastupanu sellele kujutab endast märkimisväärset väljakutset, millest peame kollektiivselt inimkonnana üle saama. Meie vastupanu muutustele ja hirm tundmatu ees tekitavad meie elus võitlust ja kannatusi, kui me ujume vastu oma tõelise mina voolu.

Üks suurimaid väljakutseid saab olema kindlasti see, et peame muutma oma mõtlemist elu toimimise kohta, mis hõlmab nii negatiivsete kui ka positiivsete tagajärgede hirmude ületamist. Meie suurimaid väljakutseid elus esindavad sageli negatiivsed lood ja uskumuste süsteemid, mida me endale räägime, kuid need on vaid lood ja mitte tingimata faktid, välja arvatud juhul, kui me otsustame neid uskuda.

Uued tehnoloogiad saavad hoo sisse kuid inimkonna hirm ja umbusk nende ees või protsessi aeglustada. Kuid meie jaoks selle ulmelise tehnoloogia areng toob esile tehnoloogiliste edusammude kiire olemuse ja hakkame nägema nende positiivset mõju ühiskonnale.

Kui õpime minema läbi oma hirmude, loome automaatselt teistsugust tulevikku.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  R 02.02.2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 02.02. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 02.02.2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

 

Tasuta RAAMATU saad tellida SIIT , kasuta kupongi/sooduskoodi: 2024, tasuda tuleb vaid postikulu või tulla ise järgi igal T 12-17.

 

Registreeri kursusele