Internetiseminar “AEG, ERINEVAD REAALSUSED ning MINEVIK, OLEVIK ja TULEVIK SINU SEES” 2.osa

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “AEG, ERINEVAD REAALSUSED ning MINEVIK, OLEVIK JA TULEVIK SINU SEES” 2.osa

Seminari 1.osa oli aasta 2023 viimane ja KÕIGE TÄHTSAM SEMINAR, mis muutis Sinu maailma kõige positiivsemas mõttes ja nihutas kindlasti piire Sinu sees ja sellest tulenevalt ka sinu füüsilist reaalsust.

2.osas tuleb juttu füüsilise maailma muutustest lähiajal, mida oodata, kui maailm hakkab jagunema erinevateks paralleelseteks reaalsusteks ja kuidas need siis koos eksisteerivad ja kuidas nende reaalsustega seoses oma elu elada ilma, et madalamad reaalused meid ei mõjutaks.

Räägime veel küllusest, virtuaalreaalsusest ja ka ärevusest, mis välises maailmas kogetu paljudele tekitab ja kuidas selle kõigega toime tulla.

Lisaks sellele seminarile tuleb kasuks ära vaadata ka seminar “REAALSUSE ERINEVAD TASANDID”

SEMINARI LINK SAADETAKSE  R 5.jaanuaril 2024 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 05.01. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeval hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi alles järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB!

OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates 5.jaanuaril 2024 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele