Internetiseminar “AEG, ERINEVAD REAALSUSED ning MINEVIK, OLEVIK ja TULEVIK SINU SEES”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “AEG, ERINEVAD REAALSUSED ning MINEVIK, OLEVIK JA TULEVIK SINU SEES”.

See aasta 2023 viimane seminar muudab Sinu maailma kõige positiivsemas mõttes ja nihutab kindlasti piire Sinu sees ja sellest tulenevalt ka sinu füüsilist reaalsust.

Inimkonnal tervikuna on väga vähe aimu sellest, milline meie maailma tegelikult on ning kuidas see on tekkinud ning et see tekib igal sekundil üha uuesti ja uuesti. Rääkimata sellest, et KUIDAS.

Selles seminaris räägime erinevatest teemadest, sealhulgas aja mõistest, aja illusoorsusest, erinevatest paralleelreaalsutest ning ka Sinu enda sees olevast minevikust, olevikust ja tulevikust.

Sa võid arvata et Sa justkui tead seda kõike, kuid ma luban sulle, et EI, SA EI TEA….

Kui sa oskad mulle lahti seletada tõsiasja, et SINU TULEVIK LOOB SINU MINEVIKU (justnimelt niipidi, mitte selle, nagu sa oled siiani arvanud, et minevik loob sinu oleviku ja tuleviku), siis sellest kõigest teadasaamine ja sügavuti mõistmine on vaid väike osa sellest, mida see seminar endas sisaldab.

Lisaks kõigele muule annan ma Sulle tööriistad kogu eluks, kuidas järjest enam oma vibratsiooni ja sagedust tõsta, et liikuda 5Dsse ja kaugemale. Detaillid, mida väga vähesed selles reaaluses teavad, vastasel juhul oleksime juba ammu hoopis teises kohas inimkonnana.

Lisaks sellele seminarile tuleb kasuks ära vaadata ka seminar “REAALSUSE ERINEVAD TASANDID”

Ja nagu öeldud, saavad kõik seminari tellijad ka 1 üllatuse aasta lõpus 🙂 aga see on veel hetkel saladus, mis see on 🙂

SEMINARI LINK SAADETAKSE  R 22.detsembril 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 22.12. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi alles järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB!

OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 22.detsembril 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele