Internetiseminar “AVALIKUSTAMINE 3.osa”

Kokkuvõtvalt tulevast seminarist nimega “AVALIKUSTAMINE 3.osa”:

Nagu öeldud, on see selle seminarisarja kolmas ja kõige põnevam osa.

Esimeses osas nimega AVALIKUSTAMINE rääkisime kõikidest nendest sündmustest, mida ka muu maailma õige pea teada saab. Lisaks rääkisime lahti võib-olla viimaste aastate kõige olulisema intervjuu, mis toimus veebruaris 2024 CNN endise staar-reporteri Tucker Carsoni ja president P vahel. Lisaks paljupalju muud põnevat.

Seminari teises osas rääkisime viimastest vajalikest infokildudest, mis on andnud ülevaate, mis ajal mingid asjad toimida võivad – millal võivad MEDBEDSID välja tulla; millal on TRUMP TAGASI; millal on oodata EBS ja Suurt Hirmutavat Sündmust, 10 päeva pimedust jne. ja sellest, mis juhtus viimase pari kuu jooksul 2023, mis lükkas plaani edasi aastasse 2024 – rääkisime et kõik saab läbi 2023 – nii see plaan oligi teadaolevalt 2023 juunis.

KOLMANDAS OSAS räägime lisaks muudele aktuaalsetele teemadele ka SALAJASEST VALITSUSEST, mis on eksisteerinud Piibli-eelsest ajast. Räägime salavalitsusest, põrandaaluse ühiskonna maailma mõjukaimatest liidritest, kes on teinud koostööd ühe maailmavalitsuse moodustamiseks. Seltskond, mida paljud tunnevad salavalitsusena, hõlmab maailma juhte, poliitikuid, usuorganisatsioone, korporatsioone ja mõningaid ajaloo mõjukamaid perekondi. Selle eesmärk on olnud kujundada maailma sündmusi, kasutades õnnetusi, mõrvu, haigusi, terrorismi ja poliitilisi valimisi, püüdes saavutada maailma domineerimist ja kontrolli. Nad on olnud salajane võim enamiku maailma impeeriumide ja institutsioonide taga ning säilitanud oma kindluse maa peal salatsemise, vandenõu, manipuleerimise, lõhestamise ja sõdade kaudu. Räägime ka valguse ja kurjuse vereliinidest.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  T 09.04.2024 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 09.04. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates T 09.04.2024 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele