Internetiseminar “AVALIKUSTAMINE”

Kokkuvõtvalt tulevast seminarist nimega “AVALIKUSTAMINE”:

Nagu ka pealkirigi ütleb, räägime AVALIKUSTAMISEST. Räägime kõikidest nendest sündmustest, mida ka muu maailma õige pea teada saab. Lisaks räägime lahti võib-olla viimaste aastate kõige olulisema intervjuu, mis toimus veebruaris 2024 CNN endise staar-reporteri Tucker Carsoni ja president P vahel. Lisaks paljupalju muud põnevat.

Igatahes saab väga huvitav seminar olema. Seminar saadetakse 2 eraldi jupina ja mõlemad jupid tulvad paari päevaste vahedega, s.t. erinevatel päevadel, et jõuaksite ka vastava intervjuu originaalvideo üle vaadata ja läbi seedida. Mõlemad lingid saadetakse automaatselt kõigile, kes sellele seminarile registreeruvad ja midagi pole vaja lisaks teha kui ainult registreeruda tavapärasel viisil.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  T 12.03.2024 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 12.03. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates T 12.03.2024 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele