Internetiseminar “INIMKOND, MEIE SÕBRAD JA VAENLASED”

MUL OLI 15.12. ja 17.12. 2022 loengud nii Tallinna kui Elva Valguslinna keskustes, pealkirjaga INIMKONNA TULEVIK KRISTALLILISES MAAILMAS ja seal lubasin teha ka seminari ning täpsemalt rääkida asjadest mida seal põgusalt  puudutasime. Asi läks põnevaks ja infot tuleb järjest juurde. Nagu tookord enne loengut mainisin, tuli mulle vahetult enne loengut meeletu hulk uut infot sisse ja mul läheb veidi aega, et see läbi seedida…

Nüüd on see seedimisprotsess toimunud ja see info on teile kõigile siin seminaris saadaval.

Niisiis:

Sellel seminaril räägime INIMESE OLEMUSEST JA SELLEST, KES ON MEIE SÕBRAD JA KES TEGELIKUD VAENLASED + räägime ka täpsemalt taustal toimuvatest asjadest ja sellest, mis OLEME KUULNUD maailmas toimuvast.

Kindlasti vaata ära ka seminarid “KOSMILINE SÕDA” I ja II osa ning “MAATRIKS,TEHISINTELLEKT JA SIMULATSIOON”, sest kõik on omavahel seotud.

P.S. Kui Sa ise ei jõudnud füüsiliselt kohale, siis Elvas ning Tallinnas toimunud loengute lindistusi saad tellida SIIT.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  T 24.01.2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA.

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates T 24.01.2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele