Internetiseminar “JUUNI 2024” – 3.osa

Kokkuvõtvalt tulevast seminarist nimega “JUUNI 2024” – 3.osa:

See seminar on järg eelmisele seminarile JUUNI 2024 2.osa ja on seminarisarja 3.osa. Kuna see on seminari 3.osa, siis on soovitav et oled ka 1. ja 2.osa eelnevalt läbi vaadanud, et saaksid täieliku ülevaate olemasolevast olukorrast. Kuid seda saab vaadata ka eraldiseisva seminarina.

Selles seminaris on uus ja värske info maailmas toimuva kohta. Nii nagu varasemates seminarideski, on üle pika aja taas maailmas sündmusi, millest saame rääkida (pärast pikka pausi), siis tuleb infot nüüd kulisside taga toimuvatest sündmustest uksest ja aknast. Seekord jätkame kõikide nende sündmusega, mis hakkasid toimuma kohe pärast samanimelise seminari teise osa lindistamise lõppu. Kõik need sündmused kujundavad inimkonna ajalugu ja meie oleme selles osalised 100 %. Kuna käimas on ka nn. INFOSÕDA, siis eelisolukorras on kindlasti need, kes on asjadega rohkem kursis.

Muuhulgas räägime ka oodatavast nn. Musta Luige sündmusest.

Lisaks – kõik sündmused, millest räägime, viitavad sellele, et hakkame nn. Vana Kurjuse Maailma otsi kokku tõmbama ning sündmused eskaleeruvad lähiajal. Kõigest sellest lähemalt juba seminaris.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  N 27.06.2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 27.06.. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR

Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrvaloleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed (KUI OLED SEDA JUBA 1 KORRA TEINUD, SIIS ÄRA PALUN TEIST KORDA OMA ANDMEID SISESTA) ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. jää ootama minu e-maili . Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates N 27.06.2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

 

Registreeri kursusele