Internetiseminar “JUUNI 2024”

Kokkuvõtvalt tulevast seminarist nimega “JUUNI 2024”:

Üle pika aja on taas maailmas sündmusi, millest saame rääkida, pärast pikka pausi. Pausi põhjusi on mitu, üks neist see, et Valgete Barettide poolt paluti mitte maailmas toimuva kohta infot jagada mõnda aega, sest taustal olid käimas kriitilised sündmused ja info jagamine ja lekkimine ka tumedatele jõududele takistas operatsioonide edukat elluviimist. Lisaks sellele liikus ka valeinfot eriliselt palju.

Nüüd on aga käes juuni 2024 ja see on väga oluline kuu inimkonna ajaloos. Miks, sellest räägimegi seminaris ja puudutame neid olulisi sündmusi, mis on taustal toimunud ja toimumas ning mida on oodata juunis 2024, mis on stardipauguks teise oluliste sündmuste jadale, mida niiväga ootame 🙂

SEMINARI LINK SAADETAKSE  E 10.06.2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 10.06.. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR

Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrvaloleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed (KUI OLED SEDA JUBA 1 KORRA TEINUD, SIIS ÄRA PALUN TEIST KORDA OMA ANDMEID SISESTA) ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. jää ootama minu e-maili . Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates E 10.06.2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

 

Registreeri kursusele