Internetiseminar Kaia-Liisa Reinut’iga “INIMKONNA MINEVIKUST, OLEVIKUST JA TULEVIKUST” – 20.osa

See on Kaia-Liisa Reinut’i seminarisarja 20.osa ning seekordses seminaris räägime nendest olulistest sündmusest, mis on toimunud jõuludest kuni aasta lõpuni 2021 ning ka aasta esimeste nädalate jooksul ja juttu tuleb ka paljust muust huvitavast, s.h. sisaldab ka lameda Maa kohta huvitavat infot.

Selles seminaris räägime ka põgusalt veregruppide olulisusest ja Rh- ja Rh+ verest, millest täpsemalt räägin juba järgmisel nädalal toimuval seminaris “VARJATUD TÕDE VEREGRUPPIDEST“

SEMINARI MATERJALID SAADETAKSE T 11.jaanuaril 2022  HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel hommikul

Kui sa pole veel osalenud seminarisarja 1.osas, siis soovitan kõigepealt soetada endale 1.osa videomaterjal, see läbi töötada ning seejärel asuda 2.osa juurde ning alles seejärel osaleda 3.-18.osa juurde, kuna 18.osa on eelnevate järg ning tervikinfo on kogu sarjas kokku.

Seminari 1.osale saad ligipääsu siit:

Internetiseminar Kaia-Liisa Reinutiga “INIMKONNA MINEVIKUST, OLEVIKUST JA TULEVIKUST” 1.osa

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu:

Kui elad välismaal ja/või kõrvaloleva lingi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates 11.jaanuaril 2022 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad ka sinna sattuda.

Registreeri kursusele