Internetiseminar Kaia-Liisa Reinut’iga “INIMKONNA MINEVIKUST, OLEVIKUST ja TULEVIKUST” – 21.osa

See on Kaia-Liisa Reinut’i seminarisarja 21. ja ühtlasi vimane osa ning seekordses seminaris räägime nendest olulistest sündmusest, mis on toimunud jaanuar-veebruar 2022 nl ja juttu tuleb ka paljust muust huvitavast, nn. GeSARAST ja QFSist,

Selles seminaris räägime ka põgusalt varastatud ajaloost ning järgmistest seminaridest nn. nädala lõpus või uue nädala alguses ilmuv seminar “VIIMANE VAATUS”

SEMINARI MATERJALID SAADETAKSE K 09.veebruaril 2022  HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel hommikul

Kui sa pole veel osalenud seminarisarja 1.osas, siis soovitan kõigepealt soetada endale 1.osa videomaterjal, see läbi töötada ning seejärel asuda 2.osa juurde ning alles seejärel osaleda 3.-20.osa juurde, kuna 21.osa on eelnevate järg ning tervikinfo on kogu sarjas kokku.

Seminari 1.osale saad ligipääsu siit:

Internetiseminar Kaia-Liisa Reinutiga “INIMKONNA MINEVIKUST, OLEVIKUST JA TULEVIKUST” 1.osa

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu:

Kui elad välismaal ja/või kõrvaloleva lingi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates 09.veebruaril 2022 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad ka sinna sattuda.

Registreeri kursusele