Internetiseminar “MAAILMA MEELETU MUUTUMINE AASTAL 2023”

See on Kaia-Liisa Reinut’i uus seminar nimega “MAAILMA MEELETU MUUTUMINE AASTAL 2023”.

Seekordne seminar on sündinud tänu viimaste nädalate kiiretele muutustele maailmas ja värskele olulisele infole.

Plaanisin küll hoopis teist seminari teha, kuid uus info vajab võimalikult kiiret avaldamist!

Seekordses seminaris räägime täpsemalt lahti valgusjõudude kõige viimased pingutused ja sündmused mis maailmas hiljuti on toimunud. Lisaks selle käime läbi, MIS ON TULEKUL  2023 esimeste nädalate ja kuude jooksul ja mis meid veel ees ootab!

NB! SEMINAR SISALDAB INFOT BALTI RIIKIDE, s.h. EESTI, SOOME JA POOLA KOHTA!!!

SEMINARI LINK SAADETAKSE  R 6.01.2022 HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA.

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 6.01.2022 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele