Internetiseminar “MAAILMA SÜNDMUSED JUULIS 2023 ja PÕNEV LÄHITULEVIK”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “”MAAILMA SÜNDMUSED JUULIS 2023 ja PÕNEV LÄHITULEVIK” + tuleb LISAOSA KA – QFSist ja finantsmaailmas toimuvast

Maailma sündmused järjest eskaleeruvad ning on liikumas sinna punkti, mida me väga ootame.

Ka seekord tuleb lisaks muule juttu ka Balti riikidest, Poolast, idanaabrist jne. ning räägime detailsemalt lahti need sündmused maailmas, mis on juba toimunud, toimumas juulis 2023 ning mida on oodata lähinädalatel nii meie silme all kui ka taustal. Ka seekord räägime lisaks muule ka Balti riikidest, Poolast, idanaabrist jne.

TASUTA LISAOSAS räägime täpsemalt QFSist, jne muus põnevast.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  L 15.juulil 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 15.07. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates L 15.juulil 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

 

Registreeri kursusele