Internetiseminar “MAAVÄLISED TSIVILISATSIOONID JA AVALIKUSTAMINE”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “MAAVÄLISED TSIVILISATSIOONID JA AVALIKUSTAMINE”

Inimkonna massiline ärkamine on kiirenemas ja me elame tõesti Maa ja inimkonna jaoks kõige põnevamal ja ajaloolisemal ajal…

Seekordses seminaris räägime maavälistest tsivilisatsioonidest ja nn. tulnukatest, kes meie ümber juba praegu elavad ja tegutsevad ning selle teema avalikustamise 2 erinevast plaanist (nii Valgete Barettide kui ka kabalistide plaanidest) Nagu arvata võid, erinevad need 2 plaani teineteisest vägagi, nagu kõik siiani toimuvgi.

See kõik on olnud ootel aastakümneid ja ootab avalikustamist. Ning see viimane on praegu meie ees lahti rullumas praegusest hetkest alates.

Seminaris räägimegi nendest plaanidest ja sellega seonduvatest planeeritud sündmustest lähemalt. Lisaks vastame järgmistele küsimustele:

Kas tulnukad üritavad Maale tungida? Mis on Projekt Blue Beam ja mis on selle osa avalikustamisest? Millises punktis oleme me seoses maaväliste tsivilisatsioonidega avalikustamisega? Millal toimub nn. esimene kontakt toimub? Mis täpselt on 4D? Selles seminarid jagan teavet Galaktikutelt, mida inimkond võib maailma areenil lähiaastatel oodata.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  T 29.augustil 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 15.08. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu.

NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe esimesel korral ei õnnestu!!! Siis toimi nii nagu allpool kirjas!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. Sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli. Kui oled seda juba korra teinud selle seminari tellida püüdes, siis ära enam uuesti oma andmeid sisesta vadi vaata kohe 2.punkti
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB!

OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates T 29.augustil 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele