Internetiseminar “MEDBEDS ERI – UUS INFO” ning TASUTA RAAMAT

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “MEDBEDS ERI – UUS INFO”

Nagu kõik asjad on praegu liikumises ja muutumises, siis on ka info, mis puudutab uusi tehnoloogiaid ja konkreetsel juhul – MEDBEDSE. Seminaril räägime kõik selle lahti ning ka selle, mida igaüks peaks KINDLASTI TEADMA, et saada tervendatud.

KÕIK KES TELLIVAD SELLE SEMINARI, SAAVAD ENESEREVENDAMISE KÄSIRAAMATU “KVARTSITERAAPIA JA SELENIIDITERAAPIA” TASUTA.

TASUTA RAAMATU SAAMISEKS TULE SELLELE JÄRGI Tallinnasse Kristallikeskuse kauplusesse, Niine 9 (avatud TEISIPÄEVITI 12.00-17.00) või TELLI SEE ENDALE Kristallikeskuse e-poest www.kristallikeskus.ee : KVARTSITERAAPIA ja SELENIIDITERAAPIA. Raamat kristallisõpradele – Kaia-Liisa Reinut | Kristallikeskus ning kasuta ostukorvis sooduskoodi: VALGUSE KANAL. Postikulu tuleb Sul endal tasuda.

Kui Sul see raamat juba on, siis saad selle tasuta eksemplari kellelegi teisele kinkida 🙂

TASUTA RAAMATU SAAVAD AINULT SELLE KONKREETSE SEMINARI TELLIJAD!!!

SEMINARI LINK SAADETAKSE  R 26.mail 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 25.05. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!! Sel juhul:

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 26.mail 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele