Internetiseminar “MIDA ON OODATA AASTAL 2023 – 3.osa”

See on Kaia-Liisa Reinut’i uus internetiseminar nimega “MIDA ON OODATA AASTAL 2023 – 3.osa”

“MIDA ON OODATA AASTAL 2023 – 1.osa” ja

“MIDA ON OODATA AASTAL 2023 – 2.osa” saad endale tellida LIVE-KOOLTUSTE ALT – LOENGUD, kuna tegemist oli reaalajas ja kohapeal toimuvate loengutega:

TELLI LOENG”MIDA ON OODATA AASTAL 2023 – 1.osa” Loeng “MIDA ON OODATA AASTAL 2023” Tallinnas – Kaia-Liisa Reinut – Sinu teekond Iseendani (kaialiisa.com)

TELLI LOENG “MIDA ON OODATA AASTAL 2023 – 2.osa” Loeng “MIDA ON OODATA AASTAL 2023 – 2.osa” Tallinnas – Kaia-Liisa Reinut – Sinu teekond Iseendani (kaialiisa.com)

See on 3.osa varasemalt Tallinnas, Tartus ja Rakveres toimunud füüsiliselt kohapeal toimunud ehk live-loengutele.

Seekordne loengute järg e. 3.osa on internetiseminarina ning see on sündinud veresemalt ette paneerimata, tänu viimaste nädalate kiiretele muutustele maailmas ja värskele olulisele infole. KESKENDUME eraldi nii PANGANDUSES TOIMUVALE LÄHIKUUDEL kui ka räägime veel ka QFist ja MEDBEDSidest.

Vaata ära ka loengute 1.ja 2.osa salvestused, millega tuli kaasa mitu tasuta lisamaterjali.

1.ja 2.osale saad registreeruda siit, LIVE-KOOLITUSED/LOENGUD:

Loengu 1.osa telli siit:

Loeng “MIDA ON OODATA AASTAL 2023” Tallinnas – Kaia-Liisa Reinut – Sinu teekond Iseendani (kaialiisa.com)

Loengu 2.osa telli aga siit:

Loeng “MIDA ON OODATA AASTAL 2023 – 2.osa” Tallinnas – Kaia-Liisa Reinut – Sinu teekond Iseendani (kaialiisa.com)

SEMINARI LINK SAADETAKSE  R 23.03.2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R  23.03.2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele