Internetiseminar “MIDA ON OODATA AASTAL 2024”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “MIDA ON OODATA AASTAL 2024”

Seekordne seminar sisaldab 2 seminari materjali ning on ka topelt-pikk – räägime füüsilisel tasandil ja taustal toimuvatest sündmustest ning räägime ka sellest, mis on 2024 aasta ennustused MAYAde kalendri järgi.

Nagu teame, siis maailma sündmused järjest eskaleeruvad ning on lõpuks liikumas sinna punkti, mida me väga ootame. Ees ootab meid nii keeruline kui ka magajatele ja asjadest mitteteadlikele hirmutav aeg ning ka suur rõõmu aeg, kus kõik negatiivne on jäänud selja taha.

Seega räägime detailsemalt lahti need sündmused maailmas, mis on juba toimunud, toimumas jaanuaris 2024 ning mida on oodata lähinädalatel nii meie silme all kui ka taustal.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  R 19.01.2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 19.01. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 19.01.2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele