Internetiseminar “OSSAPOISS, HAKKAB PIHTA – 2.osa” ja SUPERUUDIS

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “OSSAPOISS, HAKKAB PIHTA – 2-osa” ja SUPERUUDIS.

Oleme pikalt rääkinud sellest, mis meid inimkonnana ees ootab ja ka sellest, millised sündmused peavad enne toimuma kui see saab meie reaalsusesse tulla. Nüüd oleme nende sündmuste lävel ja selle stardipauguks on NESARA/GESARA käivitamine, QFSi ja valuuta ümberhindamise protsess. Oleme lõpusirgel. Lõpuks ometi. SEMINARI LÕPUS ÜKS VÄGA HEA SUPERUUDIS 🙂

Seminaris räägimegi nendest asjadest lähemalt. Soovitavalt vaata ära ka eelviimane seminar “PUNANE OKTOOBER” ning viimane seminar “OSSAPOISS, HAKKAB PIHTA”

SEMINARI LINK SAADETAKSE  N 9.novembril 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 19.10. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi alles järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB!

OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates N 9.novembril 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele