Internetiseminar “Q ja VIIMASED LAHINGUD”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “Q ja VIIMASED LAHINGUD”

Oleme inimkonnaga jõudnud punkti, kus me hakkame otsi kokku tõmbama. JA SEDA KÕIGE PAREMAS MÕTTES!!!

Ees on veel viimased olulised sündmused, mis peavad enne aset leidma, kui see hullus saab lõppeda.

Kes või mis on Q ja mis on tema osa selles võitlused ja kuidas Q toimib ja miks just nii. Selgitame veel rohkem lahti lahti toimunud asjade tausta ja seda kuidas see kõik on seotud inimkonnale ajaloo kõige olulisema sündmusega – ÜLEMAAILMSE VALUUTA LÄHTESTAMISEGA (ingl keeles THE GLOBAL CURRENCY RESET) – mitte ajada segi kabalistide Suure Lähtestamisega e. The Great Reset’iga!!!!

OLEME VÄGA LÄHEDAL!!!

Seminaris räägimegi nendest sündmustest lähemalt.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  T 10.oktoobril 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 10.10. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB!

OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates T 10.oktoobril 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele