Internetiseminar “REAALSUSE ERINEVAD TASANDID järg”

See on Kaia-Liisa Reinut’i uus seminar nimega “REAALSUSE ERINEVAD TASANDID järg”:

Seekordne VÄGA VAJALIK seminar on järg eelmisele seminarile REAALSUSE ERINEVAD TASANDID ning me jätkame sellest kohast, kus eelmine seminar pooleli jäi. Seekord räägime 5. kuni 9. DIMENSIOONIST.

SEMINARI LINK SAADETAKSE R 21.10.2022 HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE REGISTREERUMISVORMI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA! ALLPOOL ON JUHIS; KUIDAS TOIMIDA KUI ESIMESEL KORRAL REGISTREERUMINE EI ÕNNESTU.

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 21.10.2022 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele