Internetiseminar Kaia-Liisa Reinut’iga “SUURIM SÕJALUGU MILLEST EALES RÄÄGITUD”

See seminar räägib kõikide aegade kõige suurejoonelisemast sõjast – III Maailmasõjast planeedil Maa, ehk nii nagu seda mujal kutsutakse – planeedil Terra.

Ja me elame praegu selles ajas ja elame igaüks seda sõda läbi ühel või teisel moel.

See ei ole tavapärane sõda vaid on esmakordselt sõda, mida peetakse nii 1)Maa all ehk sisemuses, 2)Maa peal kui ka kosmoses ehk 3)Maa kohal. Lisaks sellele toimub see sõda ka lisaks a) füüsilisele plaanile (all, peal ja kohal, füüsiliset inimestega ja maaväliste olenditega) ka b)mentaalsel tasandil (mõtele manipuleerimisega väga peenel viisil kõikides elu valdkondades, c)psüühilisel tasandil (läbi emotsioonide ja nende manipuleerimise, hirmu genereerimise jne.) ja d)  spirituaalsel tasandil (läbi inimkonna vaimse ärkamise)

Sellesse sõtta pole kaasatud mitte ainult Maa/Terra ja kogu inimkond vaid ka kogu meie Galaktika ja ka teised Galaktikad ja terve Universum ja paljud teised tsivilisatsioonid nii meie Galaktikast kui ka väljaspool seda.

Lugu ise räägib meie, inimeste, kogemusest ja asetleidnud sündmustest.

Loo on kirja pannud Mark Baugham, eesti keelde tõlkis Carl-Kristjan Lepasaar.

Seminarile saad registreeruda kõrvaloleva lingi kaudu.

Osaluspanus on 20 EUR.

Kui elad välismaal ja kõrvaloleva lingi kaudu maksta ei saa, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS (kui registreerid enne kl 17.00). Peale kl 17.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad ka sinna sattuda.

Registreeri kursusele