Internetiseminar “TEISEL POOL ANTARKTIKA JÄÄSEINA 1.4.”

Kokkuvõtvalt tulevast seminarist nimega “TEISEL POOL ANTARKTIKA JÄÄSEINA 1.4.”:

SEE SEMINARI ON TASUTA KÕIGILE NEILE, KES ON TELLINUD SAMANIMELISE SEMINARI KÕIK 3 OSA!!!

See seminar on järg samanimelise ja ülipõneva seminari esimesele, teisele ja kolmandale osale. Seekordne osa on numbriga 1.4.

Selles osas jätkame sealt kust KOLMAS osa pooleli jäi ja käsitleme selliseid teemasid nagu:

  1. SALAJANE SUVEVÄRAV ANTARKTIKA JÄÄSEINAS
  2. INIMKONNA VAIMSE HARIMISE PLAAN JA SELLE OLULISUS PRAEGUSEL AJAL
  3.  VIIMANE SUUR PLAAN INIMKONNA PÄÄSTMISEKS JA KUS ME PRAEGU ASUME

SEMINARI LINK SAADETAKSE  P 19.05.2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 18.04. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR, KUID TASUTA KÕIGILE NEILE; KES ON TELLINUD SEMINARI “TEISEL POOL ANTARKTIKA JÄÄSEINA” KÕIK VARASEMAD OSAD: 1.1., 1.2. ja 1.3

SEL JUHUL TOIMI NII:

TÄIDA ÄRA REGISTREERIMISVORM, VAJUTA “MAKSMA” JA SEALT ÄRA ENAM EDASI MINE.

SELLISEL VIISIL SAAN MA SU REGISTREERINGU KÄTTE, KONTROLLIN ÜLE, KAS SA OLED TELLINUD KÕIK 3 OSA JA

19.05. SAADAN SULLE 1.4. OSA LINGI.

Kui soovid niisama seda seminari tellida, ja/või sa pole tellinud kõiki 3 osa, siis on tasumine nagu tavaliselt, kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrvaloleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates P 19.05.2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

 

Registreeri kursusele