Internetiseminar “USKUMUSED – AEG, VANANMINE JA SUREMATUS”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “USKUMUSED – AEG, VANANMINE JA SUREMATUS”

Me oleme liikumas uude reaalsusesse, mis juba eksisteerib maal, kuid kõrgema dimensiooni sageduses .Mis praegu toimub, on see, et kõik muutub. Nii poliitiline kui majanduslik struktuur ning ka meie endi bioloogiline keha. Kõik on sellest mõjutatud ja ka Maa koostis ja selle  struktuur muutub tänu sellele uuele vibratsioonilisele sagedusele. Selle tulemusena muutub ka meie reaalsus.

Ja oleme ajas, kus me kõik peaksime unustama ära, mida meile on õpetatud KÕIGE KOHTA – toidu , religiooni, ajaloo jne, kuidas me õpime ja kuidas me töötame. Eriti aga selliste meisse sisestatud vääruskumuste kohta nagu AEG, VANANEMINE ja SUREMATUS.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  N 14.septembrill 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 15.08. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu.

NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe esimesel korral ei õnnestu!!! Siis toimi nii nagu allpool kirjas!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. Sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli. Kui oled seda juba korra teinud selle seminari tellida püüdes, siis ära enam uuesti oma andmeid sisesta vadi vaata kohe 2.punkti
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB!

OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates N 14.septembril 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele