Internetiseminar “VAIKUS ENNE TORMI”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “VAIKUS ENNE TORMI”

Viimasel ajal on maailmas toimuva kohta väga vähe tõest infot. See aga ei tähenda, et midagi ei toimu.

Vastupidi!

TOIMUB ja VÄGAGI OLULISED ASJAD TOIMUVAD. ERITI TAUSTAL. Nii poliitilisel kui finantsmaastikul. Aga vaikusel on ka kindel põhjus. See on VAIKUS ENNE TORMI. MIS on TORM ja MIS TOIMUB VAIKUSE VARJUS ja MILLENI SEE VIIB? ja milleks meid ette valmistatakse?

Seminaris räägimegi nendest sündmustest lähemalt. Lisaks sellele räägime veidi ka ajaloost II Maailmasõjast tänaseni ning ka meelekontrollist. Kõigest täpsemalt juba seminaris.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  E 25.septembril 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 25.09. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva hiljemalt kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

NB! Kui mingil põhjusel ei jõua link sinuni 48h pärast registreerimist, kirjuta sellest mulle info@kaialiisa.com (PALUN ÄRA KIRJUTA VAREM KUI 48 h PÄRAST REGISTREERIMIST)

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB!

OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates E 25.septembril 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele