Internetiseminar “VAJALIK INFO MEDBEDSIDEST – TREENINGUD JA VÄLJAÕPE”

See on Kaia-Liisa Reinut’i värske internetiseminar nimega “VAJALIK INFO MEDBEDSIDEST – TREENINGUD JA VÄLJAÕPE”

Nagu kõik asjad on praegu liikumises ja muutumises, siis on ka info, mis puudutab uusi tehnoloogiaid ja konkreetsel juhul – MEDBEDSE. Seekord on uus info tulnud seoses MEDBEDSID KESKUSTEGA ja väljaõppega, mille oluliseks osaks on ka SPIRITUAALNE VÄLJAÕPE.  Seminaril räägime kõik selle lahti  – kuidas valitakse, keda valitakse, mida pead oskama ja mida mitte ning ka selle, mida igaüks peaks KINDLASTI TEADMA, et saada tervendatud.

KÕIK KES TELLIVAD SELLE SEMINARI, SAAVAD kogu ENESEREVENDAMISE KÄSIRAAMATU SARJA – 4 raamatut  TASUTA.

TASUTA RAAMATU SAAMISEKS TULE SELLELE JÄRGI Tallinnasse Kristallikeskuse kauplusesse, Niine 9 (avatud TEISIPÄEVITI 12.00-17.00) või TELLI SEE ENDALE Kristallikeskuse e-poest www.kristallikeskus.ee : KRISTALLITERAAPIA I, II ja III osa. Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele – Kaia-Liisa Reinut | Kristallikeskus (3 raamatut) ja KVARTSITERAAPIA ja SELENIIDITERAAPIA. Raamat kristallisõpradele – Kaia-Liisa Reinut | Kristallikeskus (1 raamat)  – kokku 4-osalise raamatuserja  4 raamatut  ning kasuta ostukorvis sooduskoodi: VALGUSE KANAL. Postikulu tuleb Sul endal tasuda.

Kui Sul need raamatud juba on, siis saad need kellelegi teisele kinkida 🙂

TASUTA RAAMATUD SAAVAD AINULT SELLE KONKREETSE SEMINARI TELLIJAD!!!

SEMINARI LINK SAADETAKSE  E 8.juulil 2024 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 8.07. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!! Sel juhul:

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates E 8.juulil 2024 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele