Internetikursus “KRISTALLID MEIE SEES e. MEIE ENERGEETILINE OLEMUS”

Oled Sa kunagi mõelnud, et miks Sa oled just selline nagu oled ning käitud nii nagu käitud, hoolimata oma katsetest end muuta?

Miks mõni inimene näeb maailma täiesti teisiti olenemata sellest, et neil on ühine taust süsteem?

 

Vastus peitub inimeste kristallilises struktuuris, millised esinevad ka meile tuntud kristallides ja poolvääriskivides, mineraalides jne.

Millise energeetilise struktuuriga sa oled ning milliseid omadusi see sulle annab? Kuidas ja milliste kristallidega saad ennast väestada?

Kõigest sellest juba kursusel.

 

Kursusel räägitakse veel:

Universumi energeetilisest maatriksist, selle kristallilisest struktuurist ning kristallidest ja nende erinevatest struktuuridest

Sügavuti räägitakse inimese 8-st sisemisest energeetilisest struktuurist, iga struktuuri käitumismustritest ning nende negatiivsetest ja positiivsetest suhtumistest, millele tuleks elu jooksul tähelepanu pöörata.

Kui tead, millise sisemise struktuuriga oled, siis millised kristalle peaksid kandma või tervendamiseks kasutama.

 

 

Kursust viib läbi enesearengu koolitaja, kristalliekspert, Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja Kaia-Liisa Reinut

Osalemiseks palun Sul registreeruda kõrvaloleva registreerimisvormi kaudu ja tasuda Maksekeskuse turvalise lingi kaudu osalustasu.

 

Kursuse videotele ligipääsemiseks saada Kaia-Liisa Reinut’ile Facebooki sõbrakutse ning vajuta “LIKE” FB lehel Kaia-Liisa Sisemise Tarkuse Kool. Seejärel saadame Sulle kutse FB gruppi “Kursus KRISTALLID MEIE SEES”, mille pead kinnitama ja saadki materjalidele ligipääsu.

Osaluspanus 49 EUR

 

KURSUS ON JÄRELVAADATAV!

Registreeri kursusele