Internetikursus “KUIDAS SAADA PARIMAKS VERSIOONIKS ISEENDAST?”

Uus interneti- ja videokursus!

Kursus toimub INTERNETIKURSUSENA ja REGISTREERUDA ning OSALEDA SAAD IGAL AJAL, SÕLTUMATA KUUPÄEVAST JA KELLAAJAST.

Vajalik eelregistreerimine kõrvaloleva registreerimisvormi kaudu!

 

Kas Sa tead, milline vägi Sinu sees tegelikult on?

Ja milleks Sa tegelikult võimeline oled ning milline on Sinu tõeline potentsiaal?

Kui tead, siis kas oskad seda enda heaks tööle panna?

Ja kui oskad, siis kas tead, millised sisemised uskumused ning energiad Sind tegelikult tagasi hoiavad ega lase Sul oma väge täielikult kasutada?

Aga kui ei tea, siis kas soovid oma sisemise väe üle leida ning õppida seda kasutama?

Ükskõik, mil viisil Sa nendele küsimustele vastasid, siis just nüüd on parim aeg alustada muutustega oma elus ning alustada teekonda oma parima versiooni ning väekaima elu loomiseks. Ja see on alles algus …

Esimene samm sellel teel on Sinu SOOV.

Järgmine samm on ennast sellele kursusele kirja panna ning ülejäänud sammud selguvad juba protsessi käigus, kus liigume järk-järgult Sinu unistuste elu suunas.

Selles protsessis:

räägime lahti Universumi ja inimese energeetilise olemuse ja potentsiaalid
paneme kirja Sinu suurimad unistused ja eesmärgid selleks aastaks, kuhu soovid välja jõuda
kaardistame ära Sinu suurimad takistused
tegeleme takistuste ümberprogrammeerimisega
liigume samm-sammult Sinu unistuste täitumise suunas
saad täpsed juhised edasiseks tegevuseks
saad kaasa kirjalikud materjalid mida edaspidi kasutada
saad juhised igapäevaseteks rituaalideks
Sinu saatja sel teekonnal on enesearengu koolitaja, energiaterapeut, kristalliekspert ja kristalliteraapia käsiraamatute autor Kaia-Liisa Reinut

Täispikk kursus „Kuidas saada parimaks versiooniks iseendast?“ toimub Sulle sobival ajal, Sulle sobival tempos, Facebooki keskkonnas, videoülekandena ning lisaks saad samast keskkonnast alla laadida endale põhjalikud kirjalikud koolitusmaterjalid ning 4 erinevat töövihikut iseseisvaks tööks. Pelgalt selle kursusevideo vaatamine muudab Sinu arusaama maailmast, endast ning see omakorda mõjutab kogu Sinu elu positiivselt.

Kui teed läbi ka iseseisvad töö, siis selle energiamuutusega annad võimaluse oma suhetel muutuda täiesti uuele tasandile.

Kogu kursuse protsess võtab aega mõnest nädalast mitme kuuni, sõltuvalt Sulle sobivast tempost, mille saad endale ise valida ning Sulle sobival ajal valida.

ALUSTADA SAAD KOHE.

Kursustele registreerimine: www.universus.ee/kalender või saates e-maili info@kaialiisa.com, pealkirjaga: INTERNETIKURSUSELE REGISTREERIMINE

Selle elumuutva kursuse ja protsessi osaluspanus Sinu poolt on 180 EURi

ERIHIND 50-le KIIREMALE REGISTREERUJALE 68 EURi

Kursusel osalemiseks palun registreeruda kõrvaloleva registreerimisvormi kaudu ning tasuda ka koheselt (Maksekeskuse kaudu) kursusetasu. Kursusetasu ei tagastata pärast kursuse algust.

Pärast registreerimist ja kursusetasu maksmist saadetakse Sulle e-mailile kinnitusmeil. Kui Sa seda mingil põhjusel oma mailboxist ei leia, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti. Mõnikord võivad olulised kirjad ka sinna sattuda.

Selleks, et saaksid kursusle ligipääsu, palun vaata üle, kas oled Kaia-Liisa Reinut’i FB sõbralistis. Kui pole, siis saada talle kindlasti FB sõbrakutse (kollase kleidiga konto) ning lisaks pane FB lahele Kaia-Liisa Sisemise Tarkuse Kool ka LIKE.

Seejärel saadame Sulle kutse FB kursuse salajasse gruppi, mille peaksid kinnitama ning seejärel on Sul ligipääs 1 kuuks kõikidele kursuse materjalidele.

 

www.kaialiisa.com

 

Registreeri kursusele