TÄSKUU SELENIIDITERAAPIA KAUGSEANSS ENERGIATRANSFORMATSIOONIKS koos Kaia-Liisa Reinut’iga

Algab: 18.03.2022, kell 12:00

SEANSILE POLE VAJA ERALDI REGISTREERUDA, PIISAB, KUI MÕTTES ANNAD UNIVERSUMILE TAOTLUSE – “SOOVIN OSALEDA Kaia-Liisa TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA KAUGSEANSIL” 

PALUN MITTE REGISTREERUDA SEANSILE KÕRVALOLEVA REGISTREERIMISVORMI KAUDU!!!

TÄSKUU SELENIIDITERAAPIA KAUGSEANSS kevadise pööripäeva energiates VIBRATSIOONI TÕSTMISEKS ja ENERGIATRANSFORMATSIOONIKS UUELE 5 D ENERGIALE + ÜHINEMISEKS KVANT-FINANTSSÜSTEEMIGA (QFSiga)!!!

QFSist vaata lähemalt:

https://youtu.be/IemJm30ZM0I

SEANSSI SAAD VASTU VÕTTA AJAVAHEMIKUS 18.märts 2022, kell 12:00 kuni 21.märts 2022, kell 24:00ni, SULLE SOBIVAL AJAL JA KOHAS

Alustame 2022 aasta alguses uut tsüklit TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA kaugseanssidega selleks, et kogu 2022 aasta jooksul läbida täielik puhastus ja uuenemine, et minna vääriliselt vastu Kuldajastule, et saaksime lõpuks elada ja luua oma täies väes.

Täielikuks puhastuseks alustame vanast vabanemisega jaanuaris 2022 ning jätkame iga järgneva täiskuu ajal, kõikide tšakrate puhastamist ja takistavatest blokeeringutest vabanemist.

Seleniidi kõrged vibratsioonid esindavad uue Veevalaja ajastu energiaid ning SELENIIT on Maale kehastunud just selleks, et aidata inimkonna energiaid kõrgematele sagedustele transformeerida ning valmistada meid ette suuremaks energianihkeks – KULDAJASTUKS. Selleks on meil vaja pidevalt oma sisemiste energiatega tööd teha, seda pidevalt tõstes. Ise kõrgemat vibratsiooni omades aitame kaasa kogu inimkonna heaolule.

Seleniit esindab täiskuu energiat ning täiskuu on just parim aeg takistavate mustrite eemaldamiseks ja muudatuste alustamiseks, et tõsta oma eluvibratsiooni ning muutuste ajastul oma eluga paremini toime tulla.

Seleniidis on kombineerituna koos nii nn. meistertervendaja Mäekristalli universaalsed teraapilised omadused, kaitsvad energiad kui ka kõrged vibratsioonid. Seleniit on ühtaegu nii info talletaja kui ka energiageneraator.

Aastatuhandeteks on Seleniidi energiad olnud meile kättesaamatud, kuid Veevalaja ajastu saabumisega on neil konkreetne ülesanne inimkonna jaoks – olla meie vibratsiooni tõstja, puhastaja ja kaitsja. Seleniidist varrast kasutatakse teraapias Puhta Valguse kanalina, et viia kehast välja kõik see, mis meid täna edasiliikumisel takistab. Seleniidist kuulidel on ka oma infoaken, läbi mille saab suurepäraselt kanaldada informatsiooni Mineraalide Kuningriigist. Kõike seda kasutame ka käesoleva TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA© KAUGSEANSI käigus.

Selleks, et paremini TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA© KAUGSEANSSI vastu võtta, palun Sul
1) Senasi ajaks lülitada välja oma mobiiltelefon ja kui on, siis ka wifi.
2) Heida voodile või põrandale selili, kata end teki või linaga, et Sul oleks mõnusalt soe ja turvaline
3) Võimalusel pane mängima rahustav muusika või loodushäältega plaat.
4) Aseta käed enda kõrvale, peopesad ülespoole. Kui Sul on, võid väe tugevdamiseks asetada enda peale lapikud Seleniidid – just sinna, kuhu tunned vajadust neid asetada. Veendu, et kristallid oleksid looduslikud, mitte võltsitud. Kindlalt ehtsaid ja looduslikke teraapiakristalle saad endale soetada Eestist vaid Kristallikeskusest www.kristallikeskus.ee
5) Sule silmad
6) Ütle kõva häälega:
„Tänulikkusega võtan vastu Seleniidi väe oma vibratsiooni tõstmiseks ning olen täielikult valmis energiatransformatsiooniks, et liikuda kogu inimkonnaga viiendasse dimensiooni ning elada armastuses, külluses ning harmoonias. Minu vibratsioon ühildub täielikult QFS-iga ehk Kvant-FinantsSüsteemiga.“
7) Hinga rahulikult sisse ja välja ning lase teadvusega Valge Seleniidi energiatel end juhtida.
8) Seansi ajal võid tunda energia liikumisi kehas ja keha ümber Sinu ümber kerkib kaitsev valguspüramiid.
Tõenäoliselt viiakse Sind ka rännakule Valguseriiki ning Sulle näidatakse ka Sinu jaoks olulist infot. Kui nii juhtub, saad ühenduse ka Valge Seleniidi Devadega, kellelt võid küsida juhatust ükskõik millises elu puudutavas küsimuses. Võta juhatus vastu ning kindlasti täna pärast Devat selle eest.
Seansi pikkus sõltub igaühe sisemistest energiatest ning kestab orienteeruvalt 30 – 60 min
9) Seansi lõppedes ütle kõva häälega „Tänan kõige eest, mis oli, on ja tuleb !“

SEANSILE POLE VAJA ERALDI REGISTREERUDA, PIISAB, KUI MÕTTES ANNAD UNIVERSUMILE TAOTLUSE – “SOOVIN OSALEDA Kaia-Liisa TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA KAUGSEANSIL” 

PALUN MITTE REGISTREERUDA SEANSILE KÕRVALOLEVA REGISTREERIMISVORMI KAUDU!!!

TÄISKUU SELENIIDITERAAPIA KAUGSEANSIL OSALEMISEKS:

1) palun anna oma osalemisest teada läbi taotluse (mõttes või kõva häälega “SOOVIN OSALEDA TÄSIKUU SELENIIDITERAAPIA KAUGSEANSIL”)

2) saada oma osalemispanus oma südame järgi enne seansi algust: UUED PANGAANDMED!!!

Saaja: Kaia-Liisa Reinut, a/a LT573250097738229668, (välismaalt üle kandes vajad ka BIC koodi: REVOLT21),

Kui kannad Swedpangast, siis kanna palun a/a EE587700771003724405

Selgituseks: ANNETUS

Sündigu sellest energiavahetusest vägi, mis toob tuhandekordse külluse kõikide osalejate ellu !

Austuse ja tänulikkusega,
Kaia-Liisa
Kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja
Reiki Meister
Sisemise Tarkuse Kooli, Kristallikeskuse ja VALGUSE KANAL’i looja

www.kaialiisa.com

Seleniiditeraapia© on Kristalliteraapia© õpetaja ja –terapeudi Kaia-Liisa Reinuti poolt aastatel 2009-2010 kanaldatud, väljaarendatud ning õpetatav eraldi teraapiavorm Kristalliteraapias, kus kasutatakse seleniidi kõrgeid vibratsioone selleks, et meis läbi eluvibratsiooni tõstmise ja hoidmise positiivseid ja elumuutvaid protsesse esile kutsuda ning anda tugev energeetiline kaitse. Seleniiditeraapia© toimib ideaalselt ka valust vabanemiseks.

Seleniite ja teisi looduslikke kristalle saad tellida meie e-poest: www.kristallikeskus.ee