MALA VALMISTAMISE TÖÖTUBA Kaia-Liisaga JÄENESEAASTA MUUTUSTE KAASLOOMISEKS 12.02.2023

Algab: 12.02.2023, kell 11:00

Asukoht: Kristallikeskuses, Niine 9, Tallinn

MALA VALMISTAMISE TÖÖTUBA alanud Jäneseaasta 2023 võimsate ja kiirete muutuste toetuseks ja kaasloomiseks koos Kaia-Liisa Reinutiga, Tallinnas Kristallikeskuses.

Tule sõlmi malasse oma soovid, unistused ja taotlused!

See töötuba keskendub Jäneseaasta energiatele ja võimaldab Sul manifesteerida oma tulevikku ja uue maailma loomist Sinu elus. See on protsess, mis võib muuta Sinu elu!

Mala, ehk teiste sõnadega palvehelmed, on kasutuses olnud tuhandeid aastaid. Neid on kasutatud abivahendina oma palvete/taotluste/soovide lugemisel ja väestamisel erinevates traditsioonides. Tänapäeval kasutatakse malasid ka väeka ja kauni ehtena, mis sobib kandmiseks nii naistele, meestele kui lastele.

Budistlikus traditsioonis kasutatakse peamiselt 108 palvehelmega malasid, kuid soovi korral võib kasutada ka 54 või 27 pärlit (viimast pärlite arvuga malasid kasutatakse küll pigem tänapäeval käe ümber kandmiseks või autos kasutatavates kaitsemalades).

Mala valmistamise protsess on alati nagu pikk meditatsioon, mis nõuab pühendumist ja kohalolu ning seekord salvestame igasse mala pärli vahele sõlmitud sõlme oma  suurima unistuse, soovi, taotluse või palve. Selle protsessi tulemusel valmib väekas ehe, mis aitab sinu unistustel teoks saada.

Nagu alati, kasutatakse Kristallikeskuses vaid looduslikke kristalle ning nendest valmistatud teraapia abivahendeid ning pärleid, milles on säilinud ka tervendavad omadused. Nii on ka meie maladesse minevad pärlid vaid looduslikud, inimese poolt kiiritamata, kuumutamata ning värvimata.

Töötoa hind on 22 EUR, lisaks mala materjali maksumus (sõltub valitud kristallidest ja vahedetailidest). Vajalik on eelregistreerumine läbi kõrvaloleva registreerimisvormi.

Registreerumise korral hiljem kui 24 h enne töötoa algust, palume saata lisaks veel SMSi teel numbrile 5247227 (kirjuta oma osalemisesoov, osaleja(te) täisnimi, telefon ja meiliaadress)

Võimalus on kasutada oma malas ka Bali hõbedast vahedetaile, mis muudavad selle mala eriti väekaks – hõbe võimendab kordades kristallide väge.

Töötuba juhendab Kaia-Liisa Reinut.

Registreeri kursusele

Algab: 12.02.2023, kell 11:00
Asukoht: Kristallikeskuses, Niine 9, Tallinn