Teraapiaseansid

Iris, 28a

Kui sattusin läbi juhuse Kaia-Liisa teraapiakabinetti, olin oma elus sellisesse punkti jõudnud, kus ma enam ei osanud ega jaksanud enda sees olevad vastuolusid ja mõttepuntraid lahti harutada. Ma ei teadnud, kes ma olen ja kuhu suunas oma eluga liikuda soovin. Iga kristalliteraapiasessioon aitas mul lõdvestuda, mõttelennud hetkeks peatada ja mõneks ajaks lihtsalt olema kohal, mõttevaikuses. Püüdsin sessiooni ajal vaid tajuda energiate liikumisi kehas ning õppida tunnetama rohkem, kui senini olin osanud. Olles õppinud seda tegema, hakkasin minu mõttekäikudes toimuma positiivsed muudatused. Õppisin kuulama oma sisemist häält ja seda järgima. Peale seda vabanesin paljudest hirmudes ja uskumustest, mida endalegi teadmata juba varasest lapsepõlvest endaga kaasas kandsin. Sain aru, et mul on võime enda uskumusi ja välismõjutusi ise suunata endale sobival viisil nii, et hingehaavad paraneksid ja, et neid enam juurde ei tekiks. Sellest ajast alates olen aina rohkem kontaktis päris enda loomusega ja olen lõpuks ometi ennast rohkem tundma õppinud ning ennast aksepteerima hakanud. On hakanud tekkima uued unistused, eesmärgid ja julgus neid ellu viia. Olen väga tänulik juhusele, mis mind Kaia-Liisa juurde ning Ssemise Tarkuse Kooli tõi ja soovitan seda kõigil proovida, kelle sisetunne ütleb, et selline teraapia võiks teda aidata.

Katrin, 32a

Tulin teraapiasse, sest mu kiropraktik andis mulle tagasisidet, et mu ülaseljas, õlgades ja kaelas on tugev emotsionaalne lihaspinge, mida ei ole mõtet “mehaaniliselt” paika panna, sest see tuleb tagasi, kui pinge tekitajaga ei tegele. Kohe pärast “diagnoosi” helistasin Kaia-Liisale ja panin aja teraapiaks, sest tundsin, et ma ei oska ise seda emotsionaalset pinget tõlgendada. Ma lootsin teraapiaga saada aru, mis mulle seda pinget põhjustab. Ma ei osanud ühtegi konkreetset juhtumit oma hetke elust välja tuua. Teraapia käigus küsis Kaia-Liisa küsimusi, mis tuletasid mulle meelde mind tegelikult praeguses elus häirivad asjaolud, aga millele olin andnud loogilise selgituse, et need ei segaks kuni ajani, millal neid lahendada on võimalik. Seejärel algas kividega puhastuse protsess. Ma pole kunagi varem midagi sellist kogenud. Ma eeldasin, et tunnen midagi õrnalt, mida võiks segi ajada mõtte jõuga loodud tundele, kuid tegelikkuses oli kividest põhjustatud liikumised kehas väga intensiivsed. Tean, et oma mõttejõuga ma ei suuda sellist tunnet ette kujutada. Seanssi ajal tajusin oma kehas aktiveerumas selliseid kohti, mille peale tavaliselt üldse ei mõtle – nendes ei esine valu ning need ei ole ka kuidagi muud moodi tavapärases fookuses. Pärast seanssi tundsin suurt kergendust, sest kaelavalu, mis mul eelmine õhtu takistas pea liigutamist, oli kadunud. Tore lisaefekt, mida ei osanud isegi ette kujutada, oli energia ja rõõmsameelsus, mille olin viimasel ajal kohustuste alla ära kaotanud. Enne teraapia sessiooni tundusid kõik tegevused (töö, suhtlemine, sünnipäevad, trenn) kohustustena – sama päeva õhtul olin nii positiivne ja õhinas kõikide nende samade tegevuste pärast, mis enne tundusid kohustustena. Ootan juba väga oma teist seanssi ning olen põnevil terve teraapia tulemuse osas

Koolitused

Maarja (Pärnust)

Raske on lühikese ülevaatena kokku võtta seda, kuidas see elukogemus SISEMISE TARKUSE KOOLIS mulle mõjunud on.
Mul on noorest east olnud tunne, et elus on midagi enamat, kui me tegelikult näeme-teame. Varem ma Sisemise Tarkuse Koolist ei teadnud, aga minu õnneks leidsin oma tee selleni, olles püüdnud leida midagi, mis mind tõsiselt huvitaks.
Sisemise Tarkuse Kooli kohta lugedes tundsin kohe, et see on see, mida ma otsinud olen. Reaalsus oli veelgi parem – esimesel koolipäeval valdas mind korraga suur tänutunne, aga samas ka kerge šokk – ainus mõte tol hetkel oli: “Maarja… millest kõigest oleksid sa võinud nii lihtsalt ilma jääda, kui sa poleks teinud sellist eluvalikut?!”

Oli tunne nagu oleksin päriselt koju jõudnud – oli tunne, et olen õiges kohas ja teen õiget asja. See positiivne laeng, mida kogesin seal viibides ja olles nende inimeste keskel, kes on samal teel, jättis iga kord mu sisse nii hea ja elava tunde!

Sisemise Tarkuse Kool tiris mul nö kardinad eest! Õppisin Elu nägema läbi filtrite. Hakkasin teadlikult suhtuma Ellu ja iseendasse!

Kõige suurem ja julgem muutus on olnud minu jaoks see, et ma olen õppinud Elu täielikult usaldama ning ka iseendaast märkama ja armastama! Minu jaoks on need elus kõige aluseks!

Loomulikult tänan ma südamest Kaia-Liisat ja tema loodud Sisemise Tarkuse Kooli, sellise võimaluse eest!

Anu (Tudulinnast)

Avastasin SISEMISE TARKUSE KOOL’i Facebookist paar aastat tagasi, kuid tema asukoht Tallinnas oli mulle päris suureks takistuseks. Ju siis pidin veel “küpsema”. Möödunud sügisel olin selleks juba valmis.

Koolis avanes minu jaoks meeletult suur maailm, mis oli nii-nii huvitav, nii avardav ja uus.
Ma tean, et see on alles väga väike samm minu enesearengu teel, aga ma olen siiralt tänulik, et see samm on tehtud just koos Sisemise Tarkuse Kooliga … ja nüüd saab minna ainult paremaks 🙂

Ma väga loodan, et kohtume veel!

Katrin (Tartust)

Mina olin väga positiivselt üllatunud, mida kõike ma sellest koolist, eriti aga Kaia-Liisa loengutest sain ja mida see minu (ja tänu sellele ka minu lähedaste) elus muutis.

Alguses olin ma pisut skeptiline ega osanud midagi oodata, kuna ma polnud varem õieti selliste teemadega kokku puutunud. Niipea kui õppetöö algas, olin justkui lummatud ning ootasin igat kooli nädalavahetust põnevusega, et mida uut ja huvitavat ma seekord teada saan.

Minu arusaam maailmast ja iseendast muutus täelikult ning praegu võin tänutundega öelda, et mul on oluliselt lihtsam elada kui varem, sest nüüd võtan ma kõike elus kergemalt ning oskan kasutada igal pool oma väge, millest mul varem polnud aimugi. Sedasama tarkust jagan ma ka oma lastega, et ka neil oleks elus lihtsam.

Reelika (Tallinnast)

Info kooli kohta leidsin internetist juba paar aastat tagasi, kui uurisin infot kristallide kohta. Vaatasin ka kodulehelt õppekava ja need teemad ning loengud olid just minu jaoks, sest olin eneseavastuse teel.
2016.a. oli kindel plaan kooli astuda. Kõik loengupidajad on olnud parimad ja iga minut ning tund on seda kõike väärt olnud.
Need teadmised on hindamatu väärtusega. Saan kõiki neid oskusi, praktikaid, tehnikaid ja infot kasutada oma töös inimesi aidates. Ja mitmed kursusekaaslased said mulle väga armsateks ja headeks sõpradeks, mis teeb mu südame väga soojaks.
Suurimad tänud fantastilisele grupile, suurepärastele õpetajatele ja kõigile abilistele!
Soovitan iga kell astuda Sisemise Tarkuse Kooli, kes soovivad veel paremini mõista maailma ja iseennast!

Aita (Kesk-Eestist)

Olen eneseotsingute teel olnud terve oma teadliku elu. Kuklas kummitamas, et “kuskil on veel midagi”, püüdsin kombata, hoomata ja pea eest “tulle” tormata aastaid. Tänu Sisemise Tarkuse Koolile olen astunud kindlamale rajale ja seda turbokiirusel! 😉 Hästi on läbi mõeldud loengute ja praktikate sari, mis on konstruktiivne, pehmelt suunav ja järjekindlalt innustust pakkuv, jättes samas mõttevabaduse. Selline peakski üks kool olema – kodune ja toetav! Suurepärane lektorite valik ja vaimustav – inspireeriv esitlus nende poolt!

Aitäh julgustuse eest! Olen südamest tänulik!
“Kes laeva ehitada tahab, ärgu andku oma inimestele mitte haamrit ja naelu, vaid hoolitsegu selle eest, et neis tekiks igatsus kaugete lõputute merede järele…

Toomas (Tallinnast)

Olen tegelenud erinevate vaimsete teemadega suuremal ning väiksemal määral pea kogu oma elu. Läbinud erinevaid õpetusi ja olukordi oma teel, kuid alati jäid paljud küsimused Minu jaoks vastuseta ja mis peamine – puudus kontakt Minu endaga. Elasin justkui kellegi teise elu ja olin sõltuv teiste heakskiidust ja tunnustusest.
Mul on au olla Sisemise Tarkuse Kooli õpilane, sest alles siin sain teadlikuks oma siiani käidud tee olemusest ja Imelise Väe suurusest, mis igas inimeses peidus. Minu jaoks avanes hoopis värvilisem pilt elust ja sai selgeks Minu soov ja tahe aidata inimesi nende sõlmpunktide lahti harutamisel nii energeetilisel, vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Sügav Kummardus ja Tänu Lektoritele ja Juhendajatele, nii teoreetilise ja praktilise osa eest, mis olid tasakaalus ning olid head suunanäitajad Minu valikute osas, millega tegeleda süvitsi edasi Enda arendamisel ja kanda Au ja väärikusega tiitlit Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS 5. lend.

Minu sügavaim Tänu ka kooli Juhatajale Kaia – Liisa Reinutile, selle eest, et on sellise Imelise kooli ellu kutsunud ja teinud võimalikuks inimestel ennast arendada, et leida üles vägi, mida omame.
Tänan, Tänan, Tänan!

Rita (Tallinnast)

Sisemise Tarkuse Koolis UNIVERSUS õppimine on aidanud mul avastada ennast – kes ma olen ja mida ma soovin oma edaspidise eluga teha.
Erinevate tervendajate loengud on avardanud mu silmaringi ja taju, pakkunud rõõmu ja toredaid rännakuid enda olemisse.
Koolist sain nii suuna kui ka toetuse oma tegevuse alustamiseks teiste tervendamise teel. Olen saanud imelise kogemuse, mille eest olen väga tänulik.

Marju (Tallinnast)

Kooli astudes olin olnud juba mõnda aega eneseotsingu teel ja ühtteist juba avastanud, kuid tahtsin teada, mis veel on võimalik?! See oli hea ja õige otsus.

Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS laiahaardeline teemadevalik andis aimu paljudest võimalustest ning täitis kõik mu ootused. Olen selle teekonna eest väga tänulik.

Siiani tunnen kerget kahjutunnet, et see põnev avastamiste kooliaasta on läbi saanud. Samas on kindel teadmine, et siit on hea alustatut jätkata. Ja nüüd juba hulga teadlikumalt.

Tänan kõiki kaasteelisi, kellega koos kasvasime iga koosveedetud nädalalõpuga!”