Internetiseminar “LÄBIMURRE”

See on Kaia-Liisa Reinut’i uus internetiseminar nimega “LÄBIMURRE” ja selle seminari tellimisel saad sellele alates 3.juulist ka tasuta lisaosa. Seega saad 1 seminari tellimisel 2 seminari 🙂

Planeet Maa on jõudnud tsivilisatsiooni kõige olulisemale ristteele. Eesmärgiga rikastuda, on globalistid poliitilise ladviku abiga põhjustanud suurt kahju meie planeedile, ühiskonnale, tööstusele, kultuurile jne.

Inimkonnal on sisuliselt 2 võimalust – kas “massiline ärkamine” või “praeguse kabalistliku rahasüsteemi kokkuvarisemine”. Oleme kaua oodanud, et massiline ärkamine tooks kaasa suure läbimurde, vastasel juhul oleksime juba ammu vabanenud oma igivanast rahaorjusest ja rõhumisest. Juhul, kui inimesi ei ärka piisaval arvul, on meie teine võimalus senise kabalistliku ja väärtusetu paberrahasüsteemi lagunemine. Kas ja millises punktis inimkond selle kõigega on, sellest räägime seminaris.

Lisaks sellele räägime detailsemalt lahti kuidas see uus rahasüsteem hakkab toimima ja mida see meile tähendab. Räägime mitte ainult QFSist vaid ka sellest, mis on QC ja kuidas see kõik meie igapäevaelus hakkab välja nägema.

Räägime ka väga põnevast teemast nagu galaktikatevaheline kaubandus ja GWWst – mis see viimane on, kuuled seminaris.

Lisaosas puudutame sel nädalal toimunud sündmust ja räägime mitu teemat veel täpsemalt lahti.

Vaata kindlasti ära ka seminar UUS FINANTSSÜSTEEM 1.osa:

Internetiseminar “UUS FINANTSSÜSTEEM” – Kaia-Liisa Reinut – Sinu teekond Iseendani (kaialiisa.com)

ja kas UUS FINANTSSÜSTEEM 2.osa:

Internetiseminar “UUS FINANTSSÜSTEEM – 2.osa” – Kaia-Liisa Reinut – Sinu teekond Iseendani (kaialiisa.com)

nii saad suurema pildi ja kogu vajaliku info kogu selle teema kohta.

Kogu seminarides räägitav info on vajalik enda harimiseks tulevase finantssüsteemi ja Uue Maailma kohta.

SEMINARI LINK SAADETAKSE  L 1.juulil 2023 HILJEMALT kl 18.00ks. Peale 1.07. registreerumist tuleb link Sulle Sinu registreerumispäeva kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00.

TASUTA LISAOSA SAADETAKSE 3.juulil kl 18.00ks

Osaluspanus 25 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA, kui makse kohe ei õnnestu!!!

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates L 1.juulil 2023 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

Registreeri kursusele