Internetiseminar “NUMBRITE MAAGIA ja MAAILMA SÜNDMUSED”

See on Kaia-Liisa Reinut’i uus seminar nimega “NUMBRITE MAAGIA ja MAAILMA SÜNDMUSED”:

Seekordses VÄGA VAJALIKUS seminaris räägime täpsemalt lahti kõige viimased olulised sündmused mis maailmas hiljuti on toimunud, ja seda just numeroloogia vaatepunktist. Hakkad mõistma, et kõik on energia ning kui oluline numeroloogia meie elus on, eriti millist rolli see on mänginud maailmas toimunud ja praegu toimuvate sündmustega seoses. See on ülipõnev maailm ja numeroloogiat on kasutatud niikaua kui inimkond on eksisteerinud.

KUI SA POLE NUMEROLOOGIAGA VÄGA KURSIS, SIIS SOOVITAN LISAKS OSALEDA KA INTERNETIKUIRSUSEL: “UUE AJA NUMEROLOOGIA JA ELU ÜLESANDED”, registreeruda saad siit:

Internetikursus “UUE AJA NUMEROLOOGIA ja ELU ÜLESANDED” – Kaia-Liisa Reinut – Sinu teekond Iseendani (kaialiisa.com)

SEMINARI LINK SAADETAKSE R 18.11.2022 HILJEMALT kl 18.00ks. Kui teed registreeringu peale kl 16.00, võib juhtuda, et saad lingi järgmisel õhtul u. kl 18.00

Osaluspanus 20 EUR. Tasumine eelregistreerimisel kõrval-oleva registreerimisvormi kaudu. Makse toimub Maksekeskuse turvalise lingi kaudu. NB! PALUN ÄRA ÜRITA SELLE LINGI KAUDU KORDUVALT SAMALE SEMINARILE REGISTREERUDA.

Kui elad välismaal ja/või kõrval-oleva registreerumisvormi kaudu maksmine ei õnnestu, siis toimi nii:

  1. sisesta oma andmed ja vajuta MAKSMA. kuid jäta Maksekeskuse kaudu toimuv makse pooleli.
  2. Saadan Sulle meilile juhise, kuidas edasi toimida.

NB! OSALEMISE LINK EI TULE SULLE MITTE AUTOMAATSELT, VAID SAAD INTERNETISEMINARILE LIGIPÄÄSU REGISTREERIMISPÄEVA ÕHTUKS, alates R 18.11.2022 (kui registreerid enne kl 16.00). Peale kl 16.00 registreerudes võib juhtuda, et saad ligipääsu järgmisel päeval, kuna saadan lingid käsitsi.

Kui seminari link ei jõua Sinuni registreerumispäevale järgneva päeva õhtuks, siis vaata kindlasti ka oma rämpspostkasti, sest mõnikord võivad kirjad sinna sattuda. Kui nii, siis märgi e-mail info@kaialiisa.com turvaliseks meiliks ja tõsta rämpspostkastist tavalisse meilikausta ja asu vaatama 🙂

 

Registreeri kursusele